yemek gider tablosu

Excel Vers. ve Dili
office 2003
arkadaşlar ekte sunduğum sayfada günlük yemek gider tablosu var birde veri sayfası var.yemek gider tablosunda bir yılda hergün yapıyorum.formülleri makro (vba) olarak yapmamız mümkünmü.açıklama yazdım ekteki dosyaya!

1Al2Ver

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit TR - Microsoft Office 365 - Win11 Home
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-01-2026
Yanılıyorsunuz !

tamam arkadaşlar ümidimi kestim.
Sayın h.aykol, yaklaşık 1,5 yıllık üyesiniz ve 121 mesajlık bir birikiminiz var, sanırım böyle düşünmenizi gerektiren, projenin aciliyeti.Ancak forumda bazen proje cevaplamak zaman alabilmekte, az bir ihtimalle de gözden kaçmış olabilir, dikkat ederseniz sitenin yükünü adminler ve uzman arkadaşlar çekmektedir, herbiri sitede hizmeti gönüllü olarak yapmakta, dolayısıyla cevaplamaya zaman bulunamamıştır diye düşünüyorum,
"tamam arkadaşlar ümidimi kestim" cümlesi bir serzeniş tabii, ama üzülmeyin ümidinizi yitirmeyin, sonunda isteğinize bir cevap mutlak gelecektir,
Konuya müdahil olmamım sebebi ise , siz değerli kardeşimizin hislerini paylaşmak ve gerçekleri göz ardı etmemenizi rica etmekti, teşekkür ederim, saygılarımla.

Excel Vers. ve Dili
office 2003
rica ederim arkadaşım ben bu site sayesinde çok şey öğrendim. atıyorum fonksiyonların yüzde %80 ini artık oluşturabiliyorum.bu işleride formülle yapabiliyorum. ama sayfa çok şişiyor.ama makro bilgim yetersiz.o yüzden yardım bekledim. genede benim mesajı okuyupta bu kadar yazı yazman bile bir ilgidir. teşekkür ederim.