Excel Vers. ve Dili
2010 türkçe
Merhabalar,
Sizlerden gelen talep üzerine hazırladığım eğitim an itibariyle yayındadır.
Eğitime en düşük fiyattan katılmak için foruma özel aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
https://www.udemy.com/makro-ile-internetten-veri-cekmek/?couponCode=EXCELWEBTR

Bu eğitim sayesinde; artık Makro yazarak CHROME ile internetten veri çekebileceksiniz.

Bu Eğitimde Neler Öğreneceksiniz?
  • Makro yazarak, Chrome aracılığı ile İnternet'ten veri çekmeyi öğreneceksiniz.
  • Excel sayfası içindeki verileri Makro yazarak Chrome üzerinden İnternet'e gönderebileceksiniz.
  • İnternet'ten otomatik ve zamanlı bilgiler alabileceksiniz.
  • Selenium Basic kodlarını anlayacaksınız.
  • HTML ve CSS yöntemlerine ait temel etiketleri ve bilgileri edineceksiniz.
  • Kurum içi ya da Global tüm Web sayfalarına otomatik giriş(login) yapabileceksiniz.
Her zaman olduğu gibi tüm videolarda anlattığım konuların dosylarını da indirebileceksiniz. Bu sayede kendinizi test etme imkanı bulacaksınız.

VAKİT KAYBETMEDEN EĞİTİME KATILIN...

Erdem Akdemir

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2016 PRO TÜRKÇE-İNG. 64 BİT
Eğitimi aldım ve uygulamaya başladım.Vba bilgisi olan ama internet işlemlerinden çekinenler kaçırmasınlar.HTTP nesnesine göre kodlaması çok daha basit ve akılda kalıcı. Çok kısa kodlarla istediğiniz siteden veri elde edebilirsiniz.

Mustafa hoca çok ilgili ve sorularınıza anında dönüş yapan birisi.

Excel Vers. ve Dili
2010 türkçe
Eğitimi aldım ve uygulamaya başladım.Vba bilgisi olan ama internet işlemlerinden çekinenler kaçırmasınlar.HTTP nesnesine göre kodlaması çok daha basit ve akılda kalıcı. Çok kısa kodlarla istediğiniz siteden veri elde edebilirsiniz.

Mustafa hoca çok ilgili ve sorularınıza anında dönüş yapan birisi.
Faydalanmanıza sevindim...