Yıkama talimatı

Excel Vers. ve Dili
2013 Türkçe
64 Bit
Merhaba

Avery denisson marka yıkama talimatı basmak için kullandığımız bir yazıcımız var.
Bastığımız etiket rulo beslemeli ve makinenin çift taraflı baskı yapan kafası var.
Yazıcıdan çıktı almak için pc mate adında bir program kullanıyoruz.

Excelde yıkama talimatının bütün şablonlarını oluşturdum. Fakat yıkama talimatı için rulo üzerindeki etikete aynı anda arka ve ön yüzüne çıktı aldıramıyorum.
Bu konuda daha önce tecrübesi olan yada yol gösterebilecek olan varsa sevinirim.

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Öncelikle bahsettiğiniz konuya yabancı olduğumu belirteyim, yani etiket yazdırmak ya da bahsettiğiniz programla ilgili tecrübem yok.

Bildiğim kadarıyla yazdırma penceresinde "iki taraflı yazdır" seçeneği seçiliyse yazıcı çift taraflı olarak yazdırıyor. Ancak bunun için yazdırılacak verinin de en az 2 sayfa olması gerekiyor. Siz eğer yazdırırken sadece bir sayfa seçiyorsanız ve bunu 2 nüsha yazdır diye belirtiyorsanız excel bunu çift taraflı olarak değil ayrı ayrı kağıtlara yazdıracaktır muhtemelen. Aynı etikete arkalı önlü olarak yazdıracağınız metni iki sayfa olarak hazırlayıp, yazdırırken iki sayfayı yazdırmayı ve çift taraflı yazdırma özelliğine seçerseniz yazdıracaktır diye düşünüyorum. Yani kısacası yazıdırılacak veri en az 2 sayfa olmalı ve çift taraflı yazdırma özelliği seçili olmalı.