yıllık izin takip programı

Excel Vers. ve Dili
2000
arkadaşlar merhaba

bir yıllık izin takip programı hazırladım.ancak biyerde takılıp kaldım.
programı size gönderiyorum. böylece izah etmesi daha kolay olur

Programda anasayfa ve ona bağlı alt sayfalar var.Anasayfada personel isimleri yer alıyor.bu isimlerin yanına tıkladığımızda personelin kullanmış olduğu izinleri pc ortamına giriyoruz.
personel 1 yılı doldurduğunda yıllık 14 gün
6 yılı doldurduğunda yıllık 20 günlük izin hakkına sahip oluyor.

1 yıl boyunca kullanması gereken izni kullanmamışsa,bu izin süresi bir sonraki yıla aktarılıyor.

Ben istiyorum ki ana sayfadaki kırmızı renk sütunda yıllık hakedilen izin süresi yılbaşlarında(01.01.2009,01.01.2010 gibi) mevcuttakine otomatik olarak ilave edilsin

inşallah anlaşılır anlşatmışımdır
yardımlarınızı bekliyorum.

şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2000
arkadaşlar merhaba

bir yıllık izin takip programı hazırladım.ancak biyerde takılıp kaldım.
programı size gönderiyorum. böylece izah etmesi daha kolay olur

Programda anasayfa ve ona bağlı alt sayfalar var.Anasayfada personel isimleri yer alıyor.bu isimlerin yanına tıkladığımızda personelin kullanmış olduğu izinleri pc ortamına giriyoruz.
personel 1 yılı doldurduğunda yıllık 14 gün
6 yılı doldurduğunda yıllık 20 günlük izin hakkına sahip oluyor.

1 yıl boyunca kullanması gereken izni kullanmamışsa,bu izin süresi bir sonraki yıla aktarılıyor.

Ben istiyorum ki ana sayfadaki kırmızı renk sütunda yıllık hakedilen izin süresi yılbaşlarında(01.01.2009,01.01.2010 gibi) mevcuttakine otomatik olarak ilave edilsin

inşallah anlaşılır anlşatmışımdır
yardımlarınızı bekliyorum.

şimdiden teşekkürler

S.Yiğit

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
Bu sayfada Sol Altta Cevap yaz var Oraya tıkladıkdan sonra açılan safyada Dosya ekle veya sil butonu var oraya tıklayarak Ekleyebilirsiniz..

Excel Vers. ve Dili
2000
dosyanın boyutu büyük geldiği için yükleyemiyormuşum

peki istediğimi özetleyeyim

zamanı geldiğinde mesele 01.01.2009 tarihinde bir personel 14 günlük izine hak kazanmış olyor.önceki yıldan da 5 günlük izin hakkı var. program.o tarih geldiğinde önceden kalanla birlikte o tarihten itibaren hakettiği 14 günlük izini otomatik toplayacak

biraz karışık oldu.

yardım edene minnettar kalacam

ockucukay

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
02-07-2025
aynı konuyu iki defa açmışsınız, lütfen açtığınız konu üzerinden devam edin...

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Merhaba,

Orijinal dosyanızı değil, küçük örnek bir dosya ekliyiniz.

Excel Vers. ve Dili
2003
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
24/08/2018
melek merhaba acilen yıllık izin takip programına ihtiyacım var rica etsem mtnyldrm81@gmail.com adresine gönderebilirmisin teşekkürler Metin

Excel Vers. ve Dili
excel 2000
Merhaba arkadaşlar
Benim acil yıllık izin takip programına ihtiyacım var. Şu an bulunduğum sayfada herhangi bir link göremedim.
Tam olarak ihtiyacım şu;
Şirketim bir kçö dönemi geçirdi ve personelin yıllık izin hakediş tarihleri değişecek. Excellde takip ettiğim bir sayfa vardı aslında ancak geri dönük yıllık izin hakediş olan personel var ve ben istiyorum ki eski dönem hakedişi ve yeni dönem hakediş tarihinin bulunduğu ve hesaplamayı bu şekilde yaptırabilecegim ve sonuçta da icmal sayfasında ayrımı görebileceğim bir program. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa durum acil benden liste istiyorlar.

Excel Vers. ve Dili
exell versiyon
ya niye birbirinizin mail adresine yollamak yerine dosyayı burada paylaşmıyorsunuz. herkes faydalansın

Excel Vers. ve Dili
excel 2000
Merhaba arkadaşlar
Benim acil yıllık izin takip programına ihtiyacım var. Şu an bulunduğum sayfada herhangi bir link göremedim.
Tam olarak ihtiyacım şu;
Şirketim bir kçö dönemi geçirdi ve personelin yıllık izin hakediş tarihleri değişecek. Excellde takip ettiğim bir sayfa vardı aslında ancak geri dönük yıllık izin hakediş olan personel var ve ben istiyorum ki eski dönem hakedişi ve yeni dönem hakediş tarihinin bulunduğu ve hesaplamayı bu şekilde yaptırabilecegim ve sonuçta da icmal sayfasında ayrımı görebileceğim bir program. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa durum acil benden liste istiyorlar.
Arkadaşlar kimsede yokmu yani böyle bir program. Kimse yardımcı olamıyormu şimdi.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
izin takip programı

selamlar arkadaşlar,

Türkiye'de bir ilki gerçekleştirip internet üzerinden online olarak hizmet verecek bir izin takip sistemi kurmaya çalışıyorum. İşçi ve memur personel için izin takibi yapabilecek sistem çok firmalı olarak hizmet verebilecek. Böylece herkesin kendi makinesinde bir program kurma zorunluluğu kalmayacak.

İnternet üzerinden hizmet verdiği için son güncellemelerden tüm kullanıcılar anında faydalanabilecek. Buradan sitenin reklamı yapmanın yanlış olduğunu bildiğim için adres vermek istemiyorum. Aslında her türlü katkıya (kullanımı da bir katkı olarak kabul ediyorum) her zaman ihtiyacımız var.

Personel izin takibi ihtiyacı olan arkadaşlar, benimle özel mesaj gönderek veya email (kenan.kara [at] yahoo.com) gondererek iletisime geçebilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Merhaba Arkadaşlar;

Ekte bulunan dosya saygı değer bir abim tarafından hazırlanıp bana verildi. Daha önceden makrolar hakkında bilgim olmadığından sayfa da açılan makro ayarlarını umursamamıştım. Dosya şuan bozuk bana yardımcı olabilecek arkadaşlar dosyanın makro ayarlarını,silinmiş makroları programa uygun yükleyip dosyayı gönderirlerse çok çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
xp,Türkçe
Yıllık izin çalışması

Saygıdeğer Üstadlar Ekteki yıllık izin takip çalışmasında yapmak istediğim fakat bir türlü başaramadım formülün yazılmasını isteğim kısma açıklama olarak ekledim. Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.

Ekli dosyalar