Yıllık İzin Toplama Formülü

üveyin

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 tr
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
24-04-2027
Merhabalar,
ekli dosyada yıllık izinleri işe giriş tarihinden itibaren (Personel Giriş) sekmesinde (K) sutünunda toplamak istiyorum bunu yaparkende yaş dan dolayı yıldan dolayı kazanılan izin hakedişlerini tek hücrece toplamak istiyorum bu mümkünmüdür dosyamda boş hücre formüllerde (yok) (değer) gibi hatalarıda görünmesin istiyorum bu konudaki yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum.

Ekli dosyalar

üveyin

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 tr
24-04-2027
Günaydın, Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum amacım bir personelin her yıl kazandığı izin haklarını toplama ve kullandığı izinleri izin hakkından düşmek istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
2013 TUR
27-06-2024
Bu rapor çok güzel öncelikle elinize sağlık.
Ben izninizle personele bol bol izin kullandırıyorum bunun için rastgele arada kullanıcam eğer kullanılan izin 2023 döneminde değilse görmezden gelicek
Uzun bir liste şeklinde ve giriş tarihi sıralı olacak.
Raporun kalanını bu listeyle güncelleyip deneyip/düzenleyeceğim size geri döneceğim.

üveyin

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 tr
24-04-2027
mühendisberke merhabalar,
öncelikle emeğinize sağlık böyle dosyalara bazen ihtiyaç duyuyoruz bende nette araştırma yaparken üyesi olduğum excel.web.tr de daha önce paylaşılan bu formatı buldum kendi araştırmalarım ve bildiklerim yeterli gelmediğinde üyesi olduğum excel.web.tr ailesindeki çok değerli hocalarımın yardımları ile kendi işimi büyük ölçüde görecek bir çok format dosyaları oluştu. benim araştımalar sonucu ulaşamadığım işe giriş tarihinden itibaren tüm izinleri (K) sutünunda toplatmak personelin kullandığı izinleri (L) sütununda toplayıp (M) sütunnun da kalan izinlerini görmek gibi bir hayelim olabilir bir şey ise tabi sizler ve hocalarımın yardımı ile kendim için kullanışlı olması için yardımlarınızı bekliyorum, daha sonrasında userfrom ile giriş sayfası oluşturmakta hayal ediyorum tabiki tüm form üyelerimiz ve hocalarımızın desteği konularımda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Excel Vers. ve Dili
2013 TUR
27-06-2024
şu an izinleri toplayıp kalan izinleri yazıyor ama eski izinlerle ilgili bişey yapmıyor
ben de burada görevli değil üyeyim vakit buldukça bakıyorum

üveyin

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 tr
24-04-2027
mühendisberke merhabalar,
yanlış anlaşıldı galiba yazdıklarım sizle yada başkasıyla ilgili birşey demedim biliyorum üye olduğunuzu ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

üveyin

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 tr
24-04-2027
merhabalar arkadaşlar,
personellerin ad soyadına göre tüm yıl izinlerini toplatacağım formül yazılması mümkün mü acaba ? bu konuda yardımlarını rica ediyorum.