yönetici onayı

KuTuKa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Pr. Pl 2021 - 64 bit Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
19-03-2029
herkese iyi çalışmalar

sanırım site de küçük bir değişikliğe gidildi sitenin fazla şişmemesi için ,gönderilen sorularının yönetici onay verdikten sonra siteye düşmesi

bu bir karardır ve şişmeleri önleyebilir ama asıl önemli olan verilecek cevapları da engellemesidir.şöyle ki soru soran kişinin sorusu nekadar uzun zaman da site ye düşer se kişinin o soru ya karşı ya başka bir site ye yönelecek ya da excel den vazgeçecektir.

cevaplayan için de bu bir alıştırma dır. ne kadar çok egzersiz o kadar çok başarma sevinci ve okadar da excel sevgisi ve paylaşım olacaktır

site için de uzun vade de aktif olan üyelerin başka yerlere dağılması ya da site ye daha az bakmak olacaktır.

bu benim düşüncem dir.karar yine yönetimindir.

İyi Çalışmalar
KuTuKa

hamitcan

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Benim bildiğim; bazı bölümler için böyle birşey söz konusu idi. Bir hata alıyorsanız; ekleyin inceleyelim.

KuTuKa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
19-03-2029
evet ben de bu amili gönderince bazı bölümlerin sınırlandırıldığını gördüm.
bu da şu şekil de bir sorun çıkartabailir kiş mail i ilgisiz bir alan dan gönderip soru yayınlanacak ama yönetici ler de ilgili yerlere bu soruları taşıyacaktır.

1Al2Ver

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit TR - Microsoft Office 365 - Win11 Home
04-01-2026
Merhaba,

Sayın KuTuKa sanırım;

"Uygulamalı Excel Eğitimi",
"Beyin Fırtınası",
"Excel, Access, VBA Linkleri" ni kastediyor,

KuTuKa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
19-03-2029
personel , web den bilgi alma

bölümleri ile ilgiliy di bu arada Ben yanlışlık la 2 bölümden de mail atıp 2.sinde bunu farkettim

ilgi için teşekkürler

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Konu tam toparlanmamış gibi kalmış.
Genel bilgi olması adına ;

Forumun temel amacı soru sormak ve cevap almak üzerinedir. Bu özelliğin kısıtlanması veya değiştirilmesi mümkün değildir.
Ücretsiz üye olan herkes "Soru Bölümlerine" sorularını sorabilir.

Forumun zaman içinde üstlendiği misyon itibarı ile soru sormanın ötesinde "Excel Bilgi Bankası" haline geldiğini görüyoruz.
Hazır bilgilerin bir arada tutulabilmesi ve sorularla iç içe kalarak kaybolmamalarını önlemek adına "Örnek Çalışmalar"ın yayınladığı bazı bölümleri soru sormaya kapattık.
Bu bölümler sadece örnek dosya paylaşımı içindir.
Bu örnek dosyalara ilişkin sorularını olduğunda dosyanın bulunduğu linki referans göstererek Sorular bölümüne sorunuzu açabilirsiniz.

Umarım herkes için açıklayıcı olmuştur.