Yüklenen bir yazılım öncesine nasıl dönülür?

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Değerli Dostlar Merhabalar;

Windows 64 yüklü laptopuma, bir setup dosyasını yükledikten sonra, Office 365 excel dosyam düzgün kullanamaz hale geldi.

Bu setup dosyasını yüklediğim saati biliyorum, bu dosyanın yüklenmesinden önceki bir duruma nasıl gelebilirim?

Yardımınız için önceden teşekkürlerimi sunarım.

Sevgi ve saygılar.

montani

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2016, Türkçe
21-12-2027
Denetim masasından, Kurtarma, > Sistem Geri Yükleme Noktası Aç seçeneği ile, yazılımı yüklediğiniz tarih ve saat öncesinde oluşturulmuş bir sistem geri yükleme noktanız var ise, yazılı yüklemeden önceki hale dönebilirsiniz. Sistem geri yükleme noktasını kullanmanız, o tarihten sonra oluşturduğunuz herhangi bir dosyayı etkilemez merak etmeyin. Ancak, o tarihten sonra yüklenen başka programlar varsa onlar da silinecektir.

Eğer geri yükleme noktası oluşturuma seçeneğiniz daha öncesinde aktif edilmediyse ve hiç geri yükleme noktanız yok ise, işiniz zor. Onun için daha profesyonel bir yardım almak şart sanırım. Benim kişisel tercihim, bu tarz yüklemeler yapmadan önce daima, manuel olarak bir geri yükleme noktası oluşturmak oluyor. Acı tecrübelerin getirdiği bir önlem...

Son düzenleme:

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
29-05-2025
Teşekkürler montani işimi gördü ve sorunum çözüldü.

montani

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2016, Türkçe
21-12-2027
Probleminizin çözüldüğüne sevindim. İyi çalışmalar.