İki Farklı Sütundaki Tarih Aralığına Göre Pivot Tablo Oluşturma Hk!

baykan_m

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
22.03.2028
Merhaba,

Ben belli bir dönem aralığındaki işe giren ve işten ayrılan sayısını dilimleyici yardımıyla görmek istiyorum. Ancak Verilerimde işe giriş ve işten ayrılış dışında başka bir tarih olmadığından işe giriş tarihinin dilimleyicisini aldığımda ilgili tarihteki işe girenlerin sayısı doğru ancak işten ayrılan sayısı yanlış geliyor. Çünlü işten ayrılış verisini sadece işe girenlerin filtresinden alıyor. Örnek dosyada anlatmaya çalıştım, verilerde de kolay bir yöntem ile değişiklik yapılabilecekse yaparım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Ekli dosyalar

DoğanD

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 TR
05-10-2028
Merhaba,

Filtreler sıralı çalıştığı için ikisini bu tablo ile tek seferde kullanamazsınız diye biliyorum. Tablonuzda bir değişiklik yaptım ve giriş - çıkış tarihlerini yeni satırlarda çoğalttım. Gördüğüm kadarıyla istediğiniz sonuca ulaşıyor fakat bu hali işinize yarar mı bilemem. Takdir sizin.

Ekli dosyalar

baykan_m

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
22.03.2028
Merhaba,

Filtreler sıralı çalıştığı için ikisini bu tablo ile tek seferde kullanamazsınız diye biliyorum. Tablonuzda bir değişiklik yaptım ve giriş - çıkış tarihlerini yeni satırlarda çoğalttım. Gördüğüm kadarıyla istediğiniz sonuca ulaşıyor fakat bu hali işinize yarar mı bilemem. Takdir sizin.
Merhaba,

Yardımınız için çok teşekkürler ama malesef bu şekilde benim için çok zor olacak. Gönderdiğim verilerle olursa çok daha iyi olacaktır.