acces rapor yapamadım

rapor fazırladım fakat raporum formumun ekrandaki görüntüsüyle çıkıyor ben yalnızca ekrandaki verilerin çımasını istiyorum formumun görüntüsünü yazıcı çıkıtısında görmemek için nasıl yaparım

X

xxrt

Misafir
Lütfen Daha geniş olarak izah edermisiniz.Yada Ataç kullanarak Dosyayıda eklerseniz,daha iyi olur.

ARKADAÞIM SORGUSU [BARKOD OKUTUNUZ] ÞEKLİNDE OLAN BİR FORMUM VAR
EKRANA GELEN VERİLERİ RAPOR YAPAMADIM 1 YAPTIM ZAMANDA VERİLER FORM SAYFASI HALİNDE YAZICIDAN ÇIKIYOR 2(YANİ EKRANDA Kİ FORMUMUN GÃ?RÜNTÜSÜYLE ÇIKIYOR BEN YALNIZCA VEİLERİM BELLİ BİR DÜZENDE ÇIKSIN İSTİYORUM TİCARİ YAZILIMLARDA FATURA NASIL BASILIYOR O ÞEKİLDE FORMUN GÃ?RÜNTÜSÜ ÇIKTISI İSTEMİYORUM SADECE VERİLER

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
Merhaba :hey:

Reports'a gelin.Create report by using wizarda basın.Raporunu almak istediğiniz tablo yada queryi seçin, sonrada görmek istediğiniz alanları seçin.Sonra next , next....finish.
Sonra yine tasarım modunda raporunuzu açın.Seçtiğiniz alanları mouse ile tutun ve istediğiniz şekilde yerini değiştirin.

İyi Çalışmalar.

Not:Büyük harf forumlarda pek istenilen bir yazış tarzı değil.

jale hanım teşekkür ederim açıklamanız için ancak benim yapmak istediğim farklı, form eranına gelen verilerin tuş tıklamasıyla rapor halinde çıktısını almak istiyorum umarım yardımcı olursunuz

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
Aşağıdaki örnek gibi mi?

Ekli dosya:eek:grenci.zip

evet jale hanım aynen istediğim gibi inceleyim örneğinizi, yapabilirim umarım
ilginize teşekkür ederim

jale, jale, merhaba A1 NOLU ODAM VAR BU ODALARDA 5 KİÃžİ KALIYOR...A1,A2,A3....A10 her odada 5 kişi kalıyor sogulardan hangi odalarda kalıdğını görebiliyorum..Yalnız ben şunu yapmak istiyorum...odaları grafik olarak çizdim mesala a1 nolu odayı kare çizdim karenin içindede a1 yazdım bu beş kişinin ismini burada görmek istiyorum..yan yana a10 kadar aynı işlemi yapıcam nasıl yapabilirim

jale hanım örneği inceledim ordaki SQL kodları otomatik olarak yazabilirmiyiz yoksa oturup tek tek yazamkmı gerekiyor..tek tek yazmak gerekiyorsa biraz zahmetli bir iş

jale hanım merhaba sizin örneğinizi inceledim pek işin içinden çıkamadım formuma yazdır butonu ekledim, (raporum sorguya dayalı) yazdır butonuna basınca sorgu çıkıyor sorgu tamamlanınca yazıyor buraya kadar tamam ama sorguyu nasıl geçmem lazım çözemedim