Access Ders Notları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mnz

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 (Tr)
İndirdim. Emeğiniz için teşekkürler.

arkadaşım paylaştığın bu notlar için teşekkür ediyorum çalışmalarının devamını diliyorum

Excel Vers. ve Dili
2003 - TÜRKÇE
özüberk kardeşim çok sağ ol çalışmaların da başarılar dilerim

Arkadaşlar kusura bakmayın ama tşk etmek için en üstte "Yeni Başlık" ve "Cevap Yaz" butonlarının yanında teşekkür var. Oraya tıklayarak tşk edebilirsiniz. Ukalalık olarak görmeyin, tek tek sayfaları dolaştım acaba konunun devamında bazı gelişmeler var mı diye. Ama bakıyorum ki mesajların çoğu tşk mesajı.
Lütfen bu konuda daha bilinçli hareket edelim.
Saygılar

internetturk' Alıntı:
Arkadaşlar kusura bakmayın ama tşk etmek için en üstte "Yeni Başlık" ve "Cevap Yaz" butonlarının yanında teşekkür var. Oraya tıklayarak tşk edebilirsiniz. Ukalalık olarak görmeyin, tek tek sayfaları dolaştım acaba konunun devamında bazı gelişmeler var mı diye. Ama bakıyorum ki mesajların çoğu tşk mesajı.
Lütfen bu konuda daha bilinçli hareket edelim.
Saygılar
Teşekkürler(Gayet bilinçli olarak):)
Sn internetturk,
Ben teşekkür butonlarını kullanmaktan hoşlanmıyorum. Cevap olarak "teşekkür ederim" veya "teşekkürler" yazılması daha sıcak geliyor.
Hayırlı günler dileğiyle..

X

xxrt

Misafir
Sn internetturk,
Ben teşekkür butonlarını kullanmaktan hoşlanmıyorum. Cevap olarak "teşekkür ederim" veya "teşekkürler" yazılması daha sıcak geliyor.
Hayırlı günler dileğiyle..
O zaman o butonları kaldıralım.

Foruma o butonlar mesaj kirliliği yapmasın diyerek konuldu.Kullanıcılar 2 sayfa teşekkür yazılarını okumaktan zorlanıyor.Koyulan özellik gayet güzel.O özelliği kullansak daha güzel olur bence..

Neden hoşlanmadınız bilmiyorum ama bundan sonra hoşlanın siz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...