Access görsel eğitim dizisi

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın Tankut Sazlı,

Öncelikle paylaşım için teşekkür ediyorum.

Ama herhalde Access Eğitim Dizisinin devamı var. İki dosyada Tabloların ilişkilendirilmesine kadar anlatılmış.

Eğer elinizden gelen buysa yine de önemi yok ama tam set olsaydı iyi olurdu.

İyi çalışmalar :D

Excel Vers. ve Dili
2000 türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
3.6.2022
sayın Tankut SAZLI,

paylaşımınız için çok teşekkür ederim ...

ama 2.ci bölümü kaydederken harddiske sürekli hata veriyor bilgisayarım...

kontrol edebilirseniz çok sevinirim....

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Matematik Öğretmeni VB,Excel-VBA,...
Sn DEMİRBAŞ
Şu ana kadar herhangibir problemle karşılaşmadık.Nasıl bir sorun belirtmemişsiniz ama Bilgisayarınızın önbelleği dolmuş olabilir.Disk temizleme seçeneklerini deneyin.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Sayın yegınoglu
Linki tıkladığınızda açılan sayafanın sağ alt kısmında ki "Free" düğmesine basın karşınıza gelecek olan sayda ise (bir müddet beklemeniz gerekebilir kronometre çalışır) güvenlik kodunu girin ve download düğmesini tıklayın.

Sayın Tankut SAZLI,

Paylaşım için www.hemenpaylaş.com adresini seçerseniz hem arkadaşlar istedikleri zaman istediği dosyayı indirir. Hemde RAPİDSHARE gibi belli bier süre sonra dosyalar silinmez. .

Kolay gelsin . . .

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Tr & Office 2019 Tr
Arkadaşlar bende mi sorun var rapidshare'de mi. Bir türlü bu dosyayı indiremedim. Free butonuna basıyorum 3 karakterden oluşan bir kelime veriyor onu yazıyorum download et diyorum fakat download yapmıyor. Acaba neden. Bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.. Teşekkürler...

cems

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
office 2003 tr + office 2010 tr 32bit
13-06-2024
o karakterleri sanırım 15 saniyede kutucuga yazıp enterlaman gerekli.Yoksa hata verir..
Alta alıp sayac nasıl olsa biter karakterler cıkar bende yazarım derseniz , surekli basa dondurur.
Bu ayrıntıya da dikkat edin , alta almayın izleyin

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro Plus-Türkçe
10-12-2025
ha bir de flasget ya da getright kullanamazsınız.
ama mozillanız varsa floshgot kullanabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Sn erhnmetin
Dosyaları hemenpaylaş a da yüklemek istemiştim.ancak yükleme süresi daha uzun ve bazen %50 lere geldiğinde link düşüyor.ayrıca ortak modem kullanıyoruz,bu yüzden yükleme epey bir zaman alıyor.ancak süre dolduğu zaman dosya linklerini yenilemeye çalışacağım.

Excel Vers. ve Dili
windows 10 - office 2015
:D :dua: :icelim: :mrgreen: :mutlu: :yazici: :eek:k:: :eek:pucuk: :dua2:
Mükemmelisiniz arkadaşlar..Her zaman yanımızda olun. We will forever love u..

Excel Vers. ve Dili
windows 10 - office 2015
Tankut SAZLI, 1.dosyada accessbaslama.rar da crc hatsı veriyor.Buna çözüm bulabilirmiyiz.En başta hata vermesi sağlıksız giriş bilgilerine neden oluyor çözümü var mı ya da dosya da hata varmısende :dua:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Sn Ulaşhakan
Şu ana kadar böyle bir hata ile karşılaşmadık.crc hatası genelde optik sürücülerden meydana gelir...veya hdd de bad sector varsa yapabilir

Muhtemel Virüs Belirtileri

Siz hiç bir işlem yapmadığınız halde, arka planda sürekli sistemin aktif bir şekilde çalışıyor olması.
Daha önce sorunsuz bir şekilde çalışan EXE ve sıkıştırılmış dosyaların CRC hatası vermesi.
Sistemi kesinlikle yormayacak 1 KB'lık bir metin dosyası açarken bile sistemin çok zorlanması.
Internet'e girdiğinizde sisteminizde baş gösterecek tuhaf hareketlilikler, sistemin kendi kendini yeniden başlatması ve Internet hızınızın olması gerekenden çok daha yavaş çalışması. Örneğin, daha önce 5 saniyede açılan sitenin 30-40 saniyede açılmaz halde olması.
Bunlar genel virüs belirtileri. Eğer sisteminizde, yukarıda belirttiğimiz sorunlardan herhangi birini veya birkçaını yaşıyorsanız, önlem almakta ve tarama yaptırmakta fayda var.(Alıntı)

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Tr
Ben de rapidshare'den indirme konusunda problem yaşıyorum. İşyerimden bağlandığım için internet çıkışlarımız tek porttan. Yani çalıştığım yerdeki 3000 kişiden birisi rapidshare'den download yapıyorsa çıkış IP'miz aynı olduğu için download yapamıyorum. Download yapabilmek için o çok zor olan boş aralığı yakalamam gerekiyor. Başka bir upload sitesi kullanabilirseniz memnun olurum.

Mesela:
Hemen Paylaş
SendSpace
TurboUpload
Uploading
Badongo

gibi.

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 TR.
29-06-2023
Sayın Tankut Sazlı;

Böylesine güzel bir eğitim setini bizlerle paylaştığınız içini teşekkürler.

3'ncüsünüde bekliyoruz. :)

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Sayın leventer
Üçüncü bölümün linkini bir önceki sayfada(2.sayfa) vermiştim.

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Excel - 2003
RAPİDSHARE

Ben rapidshare dan dosya indiremiyorum . Access dosyalarına çok ihtiyacım var .bunlar başka türlü nasıl alınır. biri bana maille atabilir mi? tşkler.

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 TR.
29-06-2023
Sn: Tankut Sazlı;

O kısmı atlamışım. Şimdi gördüm tekrar teşekkürler. :)

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Ne demek efendim vazifemiz.
Sn Excelsan
sizinde dikkat edeceğiniz üzere dosyaların boyutu fazlasıyla büyük.zaten bu nedenle bir upload sitesine yüklen ihtiyazı duyulmuşutur.rapid le inderememe sorununuz nedir?