Access te araç takip programı

Excel Vers. ve Dili
2010
Üstad bir konuda sorum olacaktı...Programda aracın bir sonraki sene sigorta tari gelmeden 20-30 gün önceden bize uyarı vermesi için nasıl br ekleme yapabiliriz yada programda böyle bir özellik varmı bu konud yardımcı olursanız sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
şimendifer kardeşm merhaba bu araç takip progrmını ben açamadım yardımcı olurmusunuz..? Saygılar

Excel Vers. ve Dili
2007
harika ben kolay kolay beğenmem ama tam olmuş üstad

emeğine sağlık

Excel Vers. ve Dili
2003
yeni versiyonu

yeni versiyonu ekledim ilk açılışta bugün muayeneleri gelen araçları lısteler ve her acılan form boş veri girilecek şekilde ayarlandı arama acılan kutudan yapınız

Ekli dosyalar

ozgurpeh

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2010 Türkçe
Merhaba, Program gayet başarılı fakat raporlar çalışmıyor sanırım ?

Excel Vers. ve Dili
türkçe
sayın simendifer
çalışmalarınızın devamını bekleriz çok güzel bir çalışma olmu.
ilk açılışsayfasında
ARAÇ TAKİP PROĞRAMI yazan yere tıklayınca küçük açılan mavi pencerenasıl oluşturuluyor .bu konuda bizi aydınlatabilirmisinz.
iyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın ofis24,

O mavi pencere bildiğimiz formdur.

Üstüne mavi olan kısım resim olarak eklenmiştir. En üstüne bir metin kutusu yerleştirilmiş ve günün tarihini göstermekte en alta ise formu kapatacak bir düğme eklenmiştir.

Formun öyle görünmesini sağlayan ise formun biçim sekmesindeki ayarlardır.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
sayın modalı
Etiket0 ile Etiket34 e tıklandığında resim çıkıyor.benim anladığım kadarıylada resimin adı Makro1
ama benim öğrenmek istediğim o resim oraya nasıl yerleştirildi.
makro1 e tıkladığımda resim çıkıyor.makro1 i tasarım görünmünde açınca da boş bir sayfa çıkıyor.bu nasıl yerleştirildi öğrenmek istiyorum.
iyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın ofis34,

Uygulamada Form1 adında bir form var. Bu formun üzerine herhangi bir resim hazırlama programıyla hazırlanmış (mavi zeminli üstünde bilgiler olan) resim yerleştirilmiş altına da formu kapatan bir düğme eklenmiş. En üste yerleştirilmiş metin kutusu ise günün tarihini gösteriyor.

Makro1 ise bu Form1 formunu açmaya yarayan komutun bulunduğu bir makro. Bu makro Etiket0 ve Etiket34 ün tıklama olayı ile tetikleniyor.

Önceki mesajımda yazdığım gibi, formun bu şekilde görünmesi Form1 in Biçimleme sekmesi ayarlarıyla ilgili.

İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
türkçe
çok teşekür ederim
tekrar tek tek bir daha inceleyecem

Excel Vers. ve Dili
2010 excel
Selam arkadaşlar öncelikle böylesine mükemmel bir paylaşım sitesi hazırlayan site yöneticilerine çok teşekkür ederim.Araç takip programı konusunda sizlerden yardım talep ediyorum

Araç plakaları
Departman
adı soyadı
plakası
araç markası
araç modeli
kasko
zorunlu trafik sigortası
araç haftalık km bilgisi
araç aylık km bilgisi
kayıtlı firma
Akaryakıt kullanım miktarı
lastik değişim km
araç ogs numarası
araç kaza tutanakları
araç ceza tutanakları

yukarıda belirttiğim konular çerçevesinde tarafınızdan yardım talep ediyorum

Teşekkür ederim
yapmış olduğun bir ön hazırlık varmı...

Excel Vers. ve Dili
2010 / Standart
Yakıt Bilgileri ekranında alt tarafa veri girişi yapılan satırların en başında Tarik kısmı var, buraya 2010 ve sonrasını yazamıyor muyuz? Format 200- şeklinde şu an? Yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2007
Arkadaşlar merhaba,

kurulmdan sonra yeni kayıt eklemek istiyorum ama yapamıyorum konuyla ilgili yardımcı olabilirmisiniz.

saygılarımla...

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
arkadaşlar yeniyim bu konuda nasıl kayıt edebilirim bu programı rar olarak açtım fakat kayıt edemiyorum