Akbabalar üşüştü...

Hayret ettim, bu ne seviyesizlik böyle. Siteye ve emekçilerine yapılan bu seviyesizliği nefretle kınıyorum.

Son duruma bakın hele; benim bilgisayarın saati ile 22:30;
Toplam 39 kullanıcı online :: 7 Kayıtlı, 1 Gizli ve 31 Misafir [ Admin ] [ Moderator ]

...31 misafir çok fazla. Lütfen defolup gidin. İyiniyetli olmadığınız belli...

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn Hüseyin balcı

Ã?ncelikle desteğiniz için teşekkür ederim. Siteminiz tamamen bilgi paylaşımını esas alan amacını çekemeyen ve bulunduğu seviyeden hoşnut olmayan kişi veya kişiler bu tip saldırıları zaman zaman gerçekleştirmektedirler. Fakat bizlerin bu seviyesizliğe düşmemek için göstermiş olduğumuz gayret ve sessiz kalışımız onları dahada çileden çıkartmaktadır. Gerçek manada onurlu insanların yapacağı davranış şekli bu değildir. Biz her türlü olumlu eleştiriyide övgüyüde aynı davranış tarzıyla karşılayan insanlarız. Tek amacımız var oda bilgiyi, saygı ve huzurun olduğu bir ortamda paylaşmaktır. Bu ortamı bozmak isteyenin insanlıktan nasibini almamış olduğu ortadadır. Destek mesajınız için tekrar teşekkür ederim.

saygılarımla

İşte cevap işte seviye farkı bu Böyle tertemiz siteden tertemiz cevap.

Sagılarımla Ferbay

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
leventm' Alıntı:
Sn Hüseyin balcı

Ã?ncelikle desteğiniz için teşekkür ederim. Siteminiz tamamen bilgi paylaşımını esas alan amacını çekemeyen ve bulunduğu seviyeden hoşnut olmayan kişi veya kişiler bu tip saldırıları zaman zaman gerçekleştirmektedirler. Fakat bizlerin bu seviyesizliğe düşmemek için göstermiş olduğumuz gayret ve sessiz kalışımız onları dahada çileden çıkartmaktadırlar. Gerçek manada onurlu insanların yapacağı davranış şekli bu değildir. Biz her türlü olumlu eleştiriyide övgüyüde aynı davranış tarzıyla karşılayan insanlarız. Tek amacımız var oda bilgiyi, saygı ve huzurun olduğu bir ortamda paylaşmaktır. Bu ortamı bozmak isteyenin insanlıktan nasibini almamış olduğu ortadadır. Destek mesajınız için tekrar teşekkür ederim.

saygılarımla
Daha ne diyebilirimki.
KATILIYORUM

G

Guest

Misafir
Amaç ne düşünce ne mantık ne gerçekten benim hiç anlam veremediğim şeyler bu yapılanlar.İlkokul çağlarında munzurluk olsun diye yapılacak bir hareket diyeceğim.Ama bu yapılanlar bu manasız hareketler o çağlardaki çocukça davranışlardan bile kötü ve anlamsız.Eğer buradan birileri rahatsız ise neden rahatsız olduğunu yazması gerekir diye düşünüyorum.Çözüm değilde çocukluk yaparak bastırılmış duygularını tatmin ediyorlar galiba.Bu tür davranışları üzülerek seyrediyorum. :cry:

Huseyin Kardesim,
Uzun zamandir bilgisayar ve internetten yoksun kaldigim icin sizlerle gorusemedim. Bana sizin adiniza yazilmis 20 ye yakin kutlama mesaji geldi ve bunlar sizden geldigi icin acip okudum. Inanin okudugumda siz yada sizin adiniza birileri bu mesajlari nicin gonderdigine anlam veremedim.
Ben bu mesaji yazan ve yazdiran her kim olursa olsun kabul edilemez oldugumu yineliyor ve mesaji olgugu gibi asagida kopyasiyla birlikte iade ediyorum.
Kufur etmiyorum
Kotu laf soylemiyorum

Sadece bu mesaji bana gondereni Yuce Allah'a havale ediyor ve sevgilerimi sunuyorum.
SEVKET

Hi sevketogullari,

HÜSEYÝN www.excel.web.tr has sent you a virtual greeting card from
Your Site Name.
To pickup your card, just click on the URL below, or copy and
paste it into your browser address bar:

http://www.kahkaha.com/ekart/pickup.php?message_id=050104050126A1NmxWBlo7rH

AOL Users: <a
href="http://www.kahkaha.com/ekart/pickup.php?message_id=050104050126A1NmxWBlo7rH">Click
Here</a>.

You can go to our website and use your postcard id code:

050104050126A1NmxWBlo7rH

to retrieve your postcard.

Your Site Name

Hüseyin adlý ziyaretçimiz ( admin@excel.web.tr ) size, Balca'nýn Duygu
Yüklü Sayfalarý'ndan bir sayfa gönderdi... Gönderilen sayfanýn adresi ve
eðer varsa, mesajýnýz þöyle:

ADRES: http://www.balca.net/yeniyil10009.aspx

MESAJ: Sizin gibi lamerlerin burada iþi yoktur þerefsizler topluluðu

---------------------------------------------------------------------
Balca.net; duygularýn buluþma adresi.
http://www.balca.net

HÜSEYÝN www.excel.web.tr has sent you a virtual greeting card from
Your Site Name.
To pickup your card, just click on the URL below, or copy and
paste it into your browser address bar:

http://www.kahkaha.com/ekart/pickup.php?message_id=050103130144Tx52UFsTqpUb

AOL Users: <a
href="http://www.kahkaha.com/ekart/pickup.php?message_id=050103130144Tx52UFsTqpUb">Click
Here</a>.

You can go to our website and use your postcard id code:

050103130144Tx52UFsTqpUb

to retrieve your postcard.

Hüseyin adlý ziyaretçimiz ( admin@excel.web.tr ) size, Balca'nýn Duygu
Yüklü Sayfalarý'ndan bir sayfa gönderdi... Gönderilen sayfanýn adresi ve
eðer varsa, mesajýnýz þöyle:

ADRES: http://www.balca.net/yeniyil10009.aspx

MESAJ: Sizin gibi lamerlerin burada iþi yoktur þerefsizler topluluðu

---------------------------------------------------------------------
Balca.net; duygularýn buluþma adresi.
http://www.balca.net

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn sevket bu mesajlar Hüseyin beyin adına başkaları tarafından gönderilen sahte mesajlardır. Dikkate almayınız. Daha öncedende bu tür mailler olmuştu. Aşağıdaki linkte bir açıklama var lütfen okuyunuz.

http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?t=1976

T

TRABLUS

Misafir
Üye olmayanlar siteye giremesin.Bence çözüm burada bazı konularda katı olmazsak bunun önüne geçemeyiz.Yeni üye problemini ise gmail gibi içerideki bir üyenin daveti ile gerçekleştirelim.Þimdi biliyorum buna bir dolu yanlışsın mesajları gelecek yanlış taraflarını biliyorum.Ama problem dışarıdan gelen istenmeyen insanlar ise onun önüne ancak bu şekilde geçilebilinir.Ya da onlarla yaşamayı öğrenecez. Bir kere herşeyden önce onları umursamamayı öğrenecez.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Þimdi biliyorum buna bir dolu yanlışsın mesajları gelecek
Geleceği görüyorsunuz :hiho:

Üye olmayanlar siteye giremesin
Size yanlışsınız demiyorum. Bizim çıkış noktamız açıklık ve şeffaflıktı. Ancak şartlar bazen yolları değiştirmeyi gerektirebiliyor. Eğer ikna edici görüşlerle desteklenirse bu uygulamayıda gündeme alabiliriz.
Hali hazırda zaten sadece üyeler mesaj gönderebiliyor.
Sadece Kayıt olmadan önce diye bir bölümümüz tüm kullanıcılara açıktı, burayıda iptal ettik. Yani üye olmadan gelenler sadece mesajları okuyabiliyorlar. Bunda da bir sakınca yok bence.

Yeni üye problemini ise gmail gibi içerideki bir üyenin daveti ile gerçekleştirelim.
Forumların devamı hareket ve katılımla mümkündür. Bu şekilde bir uygulamada şu an günlük 20 civarında olan üye kaydı en iyimser günde 1-2 kişiye inecektir.
Bu kadar az yeni katılımla forumun hareketliliğini devam ettirmesi mümkün değildir. Bu da zamanla mevcut üyelerin de foruma ilgilerinin azalması demektir.
Ayrıca bu uygulama forumu bir imtiyazlılar klubüne çevirir, excel hakkında bilgi almak isteyen birisi buradan kimseyi tanımıyor diye üye olmayacak.

Sayın TRABLUS,
beni yanlış anlamayın. Bu güne kadar meydana gelen tüm saldırılarda gösterdiğiniz desteği biliyor ve takdir ediyorum.
Yukarıda yazdıklarım sadece konuyu biraz daha açmak ve benim olaylara bakışımı anlatmak içindir.
Her türlü görüş ve önerinin forumun devamının düşünülerek yapıldığını biliyorum ve yineliyorum;
İkna edici fikirlerin hepsine açığız.
Bu forum hepimizin. Nasıl daha güzel olacaksa onu uygulamaya da varız.

T

TRABLUS

Misafir
Sayın Hüseyin
Mesajımı dikkatli okuduğunuz kanaatindeyim fakat belki gözünüzden kaçmıştır. Sonunda dedim ki;
Ya da onlarla yaşamayı öğrenecez. Bir kere herşeyden önce onları umursamamayı öğrenecez.
Benim fikrim illa kabul görsün diye bir kaide yok ben iki adet alternatif sundum. İster 1.'yi kullanırız ister 2.'yi.Aslında banada ikinci daha mantıklı geliyor boşverelim arkadaşlar ister 10 ister 10.000 misafir olsun bizim misafirlere herzaman kapımız açık değilmi?İnsanlık bunu gerektirmiyormu?Misafir yeterki adabıyla gelsin ve adabıyla gitsin. :icelim: :arkadas:

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Mesajımı dikkatli okuduğunuz kanaatindeyim fakat belki gözünüzden kaçmıştır. Sonunda dedim ki;
Alıntı:

Ya da onlarla yaşamayı öğrenecez. Bir kere herşeyden önce onları umursamamayı öğrenecez.
İşime gelene bir şey yazmadım. :lol:
Bende (bizde) zaten bu yönde düşünüyoruz.
Biz kendi yolumuzda yürümeye devam ediyoruz. Korumayı başarabildiğimiz ve bu forumu ayakta tutmayı başarabildiğimiz sürece de bu böyle olacak.

Büyürken en sevmediğim şey benden önce yanlış yapanların yüzünden bütün ana yolların yasaklarla kapanmış olmasıydı. Mesela okula nerde olduğunu ancak bir uzmana danışarak bulabildiğimiz öğrenciler için değil de başka tür bir yaratık için yapıldığını düşündüren daracık kapılardan, birbirimizle mücadele ederek girerdik. Oysa ön cephede 10 kişinin aynı anda girebileceği gösterişli kapılarımız da vardı. Biz arka merdivenlerden epeyce dolanarak sınıflarımıza girerdik. Oysa ana merdivenler gayet düzenli yapılmışlardı. Büyüdükçe nedenini anlar gibi oldum ama asla anlam veremedim. Evet, genellikle öğrenciler haşarı, kirli ve söz dinlemez insan ufaklarıdır. Ama bana göre o yüzlerce öğrencinin içinde o kapıları, o merdivenleri yapılış amacına uygun kullanan tek bir çocuk varsa kurunun yanında yanmasına izin verilmemeliydi.
Yani özet olarak eğer misafirlerimizden tek biri bile 'Helal be!... Kafaları çalışan ve kafalarını çalıştırma derdinde olan birileri de var. Ben neden onlardan biri olmayayım?' diye düşünecekse bırakın diğerlerine katlanalım. Hem böylece hoşgörü, tahammül vs. konularda da kendimiz eğitmiş oluruz.

X

xxrt

Misafir
Forumun Misafir bölümünün geçici olarak kapatılması,Misafir olarak giriş yapan kişinin,forum sakinlerinin Ahlak ve terbiyesine uygun olmayan Mesajları algılamaması içindi.Yazılan mesajların hiçbir okunma dayanağı maalesef yok.Onlarla yaşamaya hazırız.Yeterki..
ister 10 ister 10.000 misafir olsun bizim misafirlere herzaman kapımız açık değilmi?İnsanlık bunu gerektirmiyormu?Misafir yeterkiadabıyla gelsin ve adabıyla gitsin
Buna bende katılıyorum.Küfür çok üzücü birşey.