ALPEN hakkında

• Konbuyu başlatan TRABLUS
  • Başlangıç tarihi
T

TRABLUS

Misafir
Sayın ALPEN
Avatarınızın üzerinde Teknik Sorumlu ibaresi görüyorum.Bunu bize açarmısınız?Teknik Sorumlunun görevleri nelerdir?Hayırlı uğurlu olsun diyeceğimiz kesin ama ne işe yarar onuda bilelim dimi. :lol:
Birde sizleri bizlerden ayıran bir renginiz olacak mı?Yoksa bizim gibi hala mavi mi olacaksınız?
Saygılarımla
:keyif:

Etrafimdan gözlemledigim kadari ile bir çok arkadas teknik alkol tüketimi bilgisinden yoksun.

Bazilari bir ufak burgaz raki içince 6 saat
"burgaz anadolunun sen yüce bir dagisin"
gibi kendi uydurdugu sarkilari biteviye söyleyebiliyor.

Bu arkadaslari görüp üzüntülere gark olmaktansa, bendeki "teknik" donanimi yararli isler üzerinde kullanabilir miyim diye Hüseyin bey'den rica ettim.

Sagolsun kirmadi.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
eheheee....

Hadi bakalim, kolay gelsin... :mrgreen:

T

TRABLUS

Misafir
Bazilari bir ufak burgaz raki içince
O ölçü büyüktür canım yoksa bir ufakla insan şarkımı besteler? :shock:
Yok daha neler? :hihoho:
Neyse yeni görevinizde başarılar dilerim :bravo: :bravo:

O ölçü büyüktür canım yoksa bir ufakla insan şarkımı besteler?
Ya ne kadar aci degil mi sayin Trablus? Ama gercek iste.
Hele hele bazilari artik 60. "burgaz anadolunun sen yüce bir dagisin" sarkisina baslamadan önce

"Bak hocu yeni bi sarki besteledim" bile diyebiliyor.

ya ya.

X

xxrt

Misafir
ALPEN,
Teknik Sorumlumuz da oldu.Hayırlı ve uğurlu olsun.
Yeni görevini tebrik edenlere teşekkür etme yönteminde dahi,mütevazi ve şakacı olman ayrı bir incelik ve Teknik işi..
Her şeyinle Tekniksin ve Teksin..

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
Yaw excel sorularını bile 1, bilemedin 2 defa okuyup anlıyorum, bu sayfayı 3-4 kez okudum. Sn. Alpen'de espriler bile çok teknik, kim beste yapacaksa rakıyı kasa ile ben sağlıycam. :icelim:

Sn: Alpen rakıdan şaraptan hiç anlamamam kokusu bile bana ters
Senin teknik sorumluluğunsa bence mükemmel hayırlı olsun başarılarının devamını dilerim

T

TRABLUS

Misafir
Sayın Alpen
Sarhosluk konusunda sana katılıyorum bazı insanlar ickiyi tadında bırakamıyor. Benim bir arkadaşım vardı. Sizden iyi olmasın içince bir tuhaflaşıyordu. Biz bunlarla ailecek okey partisi yapardık bu tabi ickiyi kacırınca başlardı okeyi yere atmaya.Bunlarda yetmezmiş gibi gitmek icin ayakkabılarını giyerken yere duser ve ben hep ayakkabımı yerde giyerim derdi.Aaaahhh aaahhh ne gunlerdi o genclik gunleri.Herkesin hayatında bir kesit var dimi Sayın Alpen. O gunler cok guzel gunlerdi hepsi birer tatlı anı olarak kaldı hafızalarda aynı sizin hafızanızda kalan bazı anılar gibi.
Ama genede xxrt hocamın dedigi gibi herseyinle teknik ve teksin. :icelim: :icelim:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
Eflatun çok güzel olurda Sn. Ersin ,hadi Sn.Alpen'e teknik sorumlu ünvanıyla bir renk verildiğini düşünelim....Banada idari sorumlu mu diyeceğiz... :hiho: :hiho: :hiho:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
Siz yeterki isteyin Jale Hnm. Mesela foruma "Jale Abla" Köşesi açabiliriz. :hiho:
Yada "Asayiş Sorumlusu" :hiho:

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
eheheee.....

Antalya'da akşamları iyi vakit geçiriliyor anlaşılan...

T

TRABLUS

Misafir
Raider' Alıntı:
eheheee.....

Antalya'da akşamları iyi vakit geçiriliyor anlaşılan...
Antalya'nın aksamlarını hıcbırseye degısmem sayın Raider hepinize Antalya da yasamak nasip olur insaallah.
Ayrıca sevgili Huseyin havası hakikaten carpiyor.Hic icmenize gerek yok direk carpıyor. :hiho:

T

TRABLUS

Misafir
TRABLUS' Alıntı:
Sayın ALPEN
Avatarınızın üzerinde Teknik Sorumlu ibaresi görüyorum.Bunu bize açarmısınız?Teknik Sorumlunun görevleri nelerdir?Hayırlı uğurlu olsun diyeceğimiz kesin ama ne işe yarar onuda bilelim dimi. :lol:
Birde sizleri bizlerden ayıran bir renginiz olacak mı?Yoksa bizim gibi hala mavi mi olacaksınız?
Saygılarımla
:keyif:
:mrgreen:
Taaa, 31.mart tarihinde bizlerden ayıran renginiz olacakmı? Yoksa bizim gibi mavi mi olacaksınız? demişim.
İçimemi doğmuş nedir? Yeni renginizde kısmet bugüne imiş. Sizde Adminlik mertebesine yükseldiniz.
Hayırlı ve Uğurlu olsun yeni görevin. Sorumluluk biraz daha arttı. Kolay gelsin.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Tebrik eder, yeni görevinde başarılar dilerim.

htsumer

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
16.08.2026
.
.
.
.
.
.
.
.

Sorumluluk gibi ağırlıklara nikahlanmak,kolay olmasa gerek.
Hem kolay gelsin hemde hayırlı olsun.