Altın Üyelik

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
10.12.2018
İyi Güzelde Ben Ev kullanıcısıyım,yılda bir bilemedin iki defa siteye girip bir konuya bakarım.Hiç olmazsa yılda iki dosya indirme hakkımız olsun.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba,
Üyelik sitenin bir tercihidir bunda bir mahsur yok. Fakat üye olmak çok tantanalı. Sizin sisteminiz çok fazla bilgi istiyor ve ben vermek istemiyorum. Onun yerine bir hesap numarası verseniz ve ücreti yatırsak açıklama kısmında da üye adımızı yazsak. Daha hızlı bir sonuç oluşturmaz mı? Var mı böyle bir şey bilmiyorum ben göremedim en azından.
Bir işletmeye güvenmiyorsanız bilgilerinizi vermek istememeniz tabii ki çok doğal.
Ancak güvenmediğiniz bir işletmeden hizmet satın almanızı da önermiyoruz.

Excel Vers. ve Dili
Excel, 2013 - Türkçe
Bir işletmeye güvenmiyorsanız bilgilerinizi vermek istememeniz tabii ki çok doğal.
Ancak güvenmediğiniz bir işletmeden hizmet satın almanızı da önermiyoruz.
Kim bilmediği bir kurama güvenebilir ki. Siz bir bankadan hizmet aldığınız da bir sürü belge imzalıyorsunuz rahat mısınız? Ya da hizmet aldığınız herhangi bir yer sizden ev adresinizden kimlik bilgilerinize bir sürü bilgi istediğinde gönül rahatlığı ile veriyor musunuz. Konuyu şahsileştirmeye hiç gerek yok. Bu günün şartları ile ilgili bir durum.
Ayrıca ben sizin sisteminizin kullanıcı tarafından nasıl görüldüğünü şahsi fikrim olarak beyan ettim. Katılmayabilirsiniz ama ifade edişiniz hiç hoş değil. Eleştirim sisteminizin daha iyi olması içindi. Günümüzde başarılı olan tüm sistemler basit olanlardır.
Nezaketsiz yorumunuz için teşekkürler.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Kim bilmediği bir kurama güvenebilir ki. Siz bir bankadan hizmet aldığınız da bir sürü belge imzalıyorsunuz rahat mısınız? Ya da hizmet aldığınız herhangi bir yer sizden ev adresinizden kimlik bilgilerinize bir sürü bilgi istediğinde gönül rahatlığı ile veriyor musunuz. Konuyu şahsileştirmeye hiç gerek yok. Bu günün şartları ile ilgili bir durum.
Ayrıca ben sizin sisteminizin kullanıcı tarafından nasıl görüldüğünü şahsi fikrim olarak beyan ettim. Katılmayabilirsiniz ama ifade edişiniz hiç hoş değil. Eleştirim sisteminizin daha iyi olması içindi. Günümüzde başarılı olan tüm sistemler basit olanlardır.
Nezaketsiz yorumunuz için teşekkürler.
Bir bankaya gidip "Ben kredi alacağım ama bu bilgileri vermiyorum ve belgeleri imzalamıyorum" diyebilmişliğiniz var mı?
Onlar da bir hizmet sunuyor biz de bir hizmet sunuyoruz.
Bu hizmete ulaşmanın yolunu açıklamışız. Değerlendirirsiniz uygun bulursanız satın alırsınız bulmazsanız almazsınız.
Kalkıp ta "Ben bunu senden alacağım ama sana güvenmiyorum" derseniz herkes bu refleksi gösterir.

Biz ticari bir işletmeyiz. Hizmet karşılığı tahsil ettiğimiz her kuruş için fatura kesiyoruz.
Siz fatura istemiyorum deseniz de sadece faturayı size göndermiyoruz ancak fatura yine de kesiliyor.
Faturayı keserken maliyeye "Bilgilerini vermek istemeyen müşteri" deme şansımız yok.

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2003 TÜRKÇE
Bence üyelik kuralı yeterli eğer ücretlendirme getiriliyorsa bilgi paylaşımından faydalanılan üyelere de ödeme yapılması gerektiği görüşündeyim.

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Eng
Hüseyin Bey,
Ben zamanında 1.yıllık altın üyeliği 100 tl ye satın almıştım. Şimdi görüyorum ki 5 Yıl = 50 TL KDV Dahil fiyatına düşürmüşsünüz. Sitede bir çok şeye engel koymuşsunuz. Fiyatların böylesine inmesinden dolayı önceden satın almış kullanıcılarda oluşturduğunuz maduriyeti nasıl gidermeyi planlıyorsunuz? Gerçi 50 tl sinde 100 tl sinde değilim ama rahatsız olmadığımı da söylersem yalan olur.

Excel Vers. ve Dili
excel2007
Türkçe
Merhaba Hüseyin Bey,
1 yıllık üyelik aidatımı kredi kartı ile ödemesini yaptım.
Sipariş Numarası:82761

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Hüseyin Bey,
Ben zamanında 1.yıllık altın üyeliği 100 tl ye satın almıştım. Şimdi görüyorum ki 5 Yıl = 50 TL KDV Dahil fiyatına düşürmüşsünüz. Sitede bir çok şeye engel koymuşsunuz. Fiyatların böylesine inmesinden dolayı önceden satın almış kullanıcılarda oluşturduğunuz maduriyeti nasıl gidermeyi planlıyorsunuz? Gerçi 50 tl sinde 100 tl sinde değilim ama rahatsız olmadığımı da söylersem yalan olur.
Merhaba,
Bir durum değişikliğinde maalesef mutlu olan ve mutsuz olan taraflar oluyor.
Bunu keşke engelleyebilsek.

Bir işletmenin fiyat politikası bir çok etkene bağlı olarak değişebilir. Bu değişikliğin işletmemiz için en iyi sonuç olduğuna kanaat getirip uyguladık.

Rahatsız olmanızı anlıyorum, ancak bir mağduriyet olduğuna katılmıyorum.
Siz 100 TL öderken 1 yıllık Altın Üyelik hizmeti satın aldınız.
1 yıl süreyle Altın Üyelik hizmetlerinden faydalandınız.
Dolayısı ile ben size olan taahhüdümü yerine getirmiş oluyorum.

Bu durumu günlük hayattan bir örnek ile pekiştirirsek;
Sizin bir daireniz var ve şartlar öyle gerektirdiği için daireyi yeni kiracıya eski kiracıdan daha ucuza kiraya verdiniz.
Bu durumda önceki kiracınız daireyi yeni kiracıya neden kendisinden daha ucuza kiraladınız diye size serzenişte bulunursa ne yanıt verebilirsiniz?

Bir de zıt bir örnek verelim;
Siz 100 TL ye 1 yıllık altın Üyelik aldınız. 3 ay sonra biz fiyatı 200 TL yapsak ve "Lütfen fark ödeyin" deseydik doğru olur muydu? Sanırım o zaman "Ben 1 yıllık anlaşma yaptım, zammınız beni bağlamaz derdiniz"

Umarım açıklamalarım yeterli olmuştur.
Anlayışla karşılayacağınızı umut ediyorum.
Saygılarımla.

bamteli_27

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel 2016 tr.
28-12-2024
Merhaba Hüseyin Bey,
kolay gelsin
5 yıllık üyelik aidatının üyelik ödemesi yapılmıştır,
teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
türkce 2003
anlamadım şimdi paylaşım sitesine ücret ödemek nereden çıktı. site büyüdüyse user ların paylaşımları sayesinde olmuştur. şimdi neden ücret talep ediliyor?

Son düzenleme:

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
anlamadım şimdi paylaşım sitesine ücret ödemek nereden çıktı. site büyüdüyse user ların paylaşımları sayesinde olmuştur. şimdi neden ücret talep ediliyor?
Merhaba,
2009 dan beri üyesiniz. Yukarıdaki ilk mesajınız olduğuna göre siz pek bir şey paylaşmamışsınız sanırım paylaşım sitesinde.

Bu tür forumların en önemli amacı aynı tip soruların sorulmaması ve önceden aynı sorulara verilen yanıtlardan faydalanılmasıdır.

Bu uygulamaya neden gerek duyulduğu, fatura kesilip kesilmediği daha önce detaylıca yanıtlandı. Bu konunun önceki mesajlarında araştırırsanız tüm sorularınızın yanıtını bulursunuz.

Saygılarımla.

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
neyse ya yaxdım sildim gerek yoktu.. BAŞARILAR

Son düzenleme:

Esteban34

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2003
01-06-2025
Sipariş #82867 Kredi kartı ile iki yıllık üyelik aldım.