Altın Üyelik

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
2526 No'lu mesaj ekindeki PDF dokümanında, üyenin bütün kişisel iletişim bilgileri mevcut. Kaldırılsa, iyi olur bence....

.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
İlgili dosya paylaşımdan kaldırılmıştır.

Excel Vers. ve Dili
microsoft 365
Merhaba,

Altın üyelik sipariş verdim aktif edebilir miyiz ?

Sipariş no #94107

Teşekkürler.

ahmed_ummu

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Professional Plus 64 Bit
2011 ya da 2012 yılında altın üyelik yaptırmıştım ama şimdi görünmüyor. Daha önce profilimde "Altın Üye" yazıyordu.

ahmed_ummu

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Professional Plus 64 Bit
O yıllarda ömür boyu üyelik var mıydı, ömür boyu üyelik diye hatırlıyorum. Excel Web tr ile birlikte bir siteye daha üye olmuştum. Ömür boyu üyeliği Excel Web tr diye hatırlıyorum ama yanılıyor da olabilirim.

Sefa.N

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 ProPlus Türkçe
5 yıllık üyelik paketi için havale ile ödeme yaptım ancak "ÖDEME BİLDİRİM FORMU" için sipariş numaramı göremedim. Gerekli olması halinde, ödeme dekontunu paylaşabilirim.

recepilik26

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 TR
Merhaba,
Altın Üyelik 5 yıllık paket için sipariş açtım ve kredi kartı ile ödedim.
Aktif olmasını beklemekteyim

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
yurt disidakiler nasil alacak
Kartınız yurtdışı ödemeleri için açıksa sipariş esnasında ili İstanbul seçin, sonra açıklama kısmına yurtdışındaki gerçek adresinizi yazın.
Kartınız yurt dışı ödemelerine kapalıysa alternatif olarak para transferi deneyebilirsiniz ancak işleminin masrafı ödeyeceğiniz tutardan fazla olacak tahminen.

mekist

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 ProPlus-Türkçe
Merhaba,
5 yıllık altın üyelik yaptırdım
Sipariş #94221

bedrekerke

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
mcs-365/türkçe
Merhaba
5 yıllık altın üyelik yaptırdım dün ama henüz aktif olmadı kontrol edebilir misiniz?

Excel Vers. ve Dili
2019
1 yıllık altın üyelik satın aldım. Aktivason için desteğinizi rica ederim.

soobig

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel
Değerli Üyemiz,

Forumda DOSYA EKLEME ile DOSYA İNDİRME işlemleri için ve yayınlanan Video Dersleri izleyebilmek için ALTIN ÜYELİK gerekmektedir.

ALTIN ÜYELİK ONLİNE SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN

ALTIN ÜYELİK fiyatlar ;
1 Yıl = 20 TL KDV Dahil
2 Yıl = 30 TL KDV Dahil
5 Yıl = 60 TL KDV Dahil
(İndirilebilir Video Eğitim Dosyası Hediye)
İndirilebilir Dosya İçinde Video Dersane bölümündeki tüm Videolar Bulunmaktadır. Liste İçin Tıklayın.

DİKKAT : Forumun temel amacı olan SORU SORMA ve CEVAP ALMA ücretsizdir.
Altın Üyelik soru sorma veya cevap almada herhangi bir öncelik veya ayrıcalık sağlamaz.

Yönetim Altın Üyelik başvurularını kabul edip etmemekte serbesttir.

DİKKAT : Forumda 1.1.2009 öncesi eklenen bir çok dosya sunucuya yapılan saldırı nedeniyle silinmiştir. Lütfen bu tarihten önceki dosyaları indirmek için üyelik başvurusu yapmayınız!!!

Altın Üyelik aktivasyonları mesai saatleri içinde hızlıca yapılmaktadır. Mesai saatleri dışında ve hafta sonu süreç biraz uzayabilir.

Forum kullanıcı adınız ve şifreniz mağazada geçerli değildir.
Mağaza için ayrı üye kaydı oluşturmanız gerekir.

LÜTFEN forumdaki üye adınızı yazmayı da unutmayın.

ALTIN ÜYELİK AVANTAJLARI:

• VİDEO DERSANE BÖLÜMÜNE GİRİŞ YETKİSİ
    Üyelik boyunca sınırsız tüm videoları izleme hakkı.
    (Video Dersler Excel 2007|2010 Türkçe için hazırlanmıştır.)
    Bugüne Kadar Eklenen TÜM VİDEOLARIN LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN
  • DOSYA İNDİRME ve EKLEME İMKANI
    Forumda eklenmiş dosyaları limitsiz indirme ve
    Foruma 200 MB Dosya Ekleme imkanı.
  • ÜYELİĞİ BOYUNCA AÇILAN ÇALIŞMA GRUPLARINA KATILIM
    Açılacak çalışma gruplarına katılarak bir eğitime katılmış gibi bilgi alabileceksiniz.
  • REKLAMSIZ FORUM
    Sitede gösterilen reklamlar Altın üyelere gösterilmiyor.
  • ALTIN RENGİNDE ÜYE ADI ve PROFİL ADI
    Online üyeler listesin Altın rengi üye adı.
    Profil alanında "Altın Üye" şeklinde bir ünvan.
  • ÖZEL BÖLÜM
    Sadece Altın Üyelerin (Yönetici ve Uzmanların da tabii) haberleşebileceği bir ayrı Forum bölümü (Sadece muhabbet amaçlı)
  • ANKET OLUŞTURMA
    Mesajlarda Anket oluşturma imkanı.
  • YÜKSEK ÖZEL MESAJ KOTASI
    Özel mesaj bölümünde 250 Mesaj saklama imkanı
    (Normal üyelikte 15 adet)
  • ÇOKLU ÖZEL MESAJ GÖNDERİMİ
    Aynı anda 5 üyeye özel gönderebilme imkanı.
  • GRUP KURMA
    Kendisinin yöneteceği grup kurma yetkisi. Bu gruplar kendi ilgi alanları veya konular olabilir. Örnek "Sivaslı Excel Sevenler" grubu olabilir. Bu şekilde aynı ilgi alanına sahip diğer üyeleri gruba dahil edebilir ve haberleşebilir. Normal üyeler kendisi grup oluşturamayacak, ancak var olan gruplara katılabilecek.
ÖNEMLİ : Forum kuralları Altın Üyeler için aynen geçerlidir ve Soru sorma ve cevaplama anlamında kesinlikle bir ayrıcalık olmayacaktır.
Kurallara uymayan Altın Üyenin üyeliği sonlandırılırsa para iadesi yapılmaz.

Her ödeme için Fatura kesilecektir ancak gönderilmeyecektir, earşiv olarak emailinize iletilir.
Fatura kesilebilmesi için sipariş esnasında TC Kimlik No veya Vergi No belirtilmesi önemle rica olunur.

Ödeme için Online satış mağazamızdan kayıt ve işlem yapmalısınız. (Forumdaki hesabınızdan farklı kayıt yaptırmanız gerekecektir.)
Oradaki bilgilerinize göre faturalama yapabileceğiz.
Ödemelerinizi kredi kartı veya havale ile yapabilirsiniz.
Havale seçerseniz hesap bilgileri otomatik olarak email ile size gönderilecektir.

Onaylama ve Altın Üyelik tanımlama manuel yapıldığından mesai saateleri dışında biraz bekleme olabilir.

KREDİ KARTI İLE ÖDEMEYİ TERCİH EDENLERİN DİKKATİNE:
ÖDEME YAPABİLMEK İÇİN KREDİ KARTINIZIN 3D ŞİFRESİ OLMASI GEREKİR.

KREDİ KARTI ÖDEME GÜVENLİĞİ HAKKINDA TEREDDÜT EDENLER İÇİN:
Mağazamızda Kredi kartı ile ödeme için VAKIFBANK Güvenli Ödeme Sayfası hizmeti kullanılmaktadır.
Yani ödeme için VAKIFBANK sitesine yönlendiriliyorsunuz ve kart bilgilerinizi Vakıfbank'ın sitesinde yazıyorsunuz. İşlem sonrası Vakıfbank bize sadece "xxxxx numaralı siparişinizin xx TL ödemesini aldık" şeklinde bir mesaj gönderiyor. Kredi kartı bilgileriniz hiç bir aşamada bizim elimize geçmiyor.
Şu ana kadar mağazamızdan binlerce online işlem yapılmış ve hiç bir sorun yaşanmamıştır.
merhaba ödeme yapıldı ne zaman aktif olur hesabımda

Excel Vers. ve Dili
2016
Değerli Üyemiz,

Forumda DOSYA EKLEME ile DOSYA İNDİRME işlemleri için ve yayınlanan Video Dersleri izleyebilmek için ALTIN ÜYELİK gerekmektedir.

ALTIN ÜYELİK ONLİNE SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN

ALTIN ÜYELİK fiyatlar ;
1 Yıl = 20 TL KDV Dahil
2 Yıl = 30 TL KDV Dahil
5 Yıl = 60 TL KDV Dahil
(İndirilebilir Video Eğitim Dosyası Hediye)
İndirilebilir Dosya İçinde Video Dersane bölümündeki tüm Videolar Bulunmaktadır. Liste İçin Tıklayın.

DİKKAT : Forumun temel amacı olan SORU SORMA ve CEVAP ALMA ücretsizdir.
Altın Üyelik soru sorma veya cevap almada herhangi bir öncelik veya ayrıcalık sağlamaz.

Yönetim Altın Üyelik başvurularını kabul edip etmemekte serbesttir.

DİKKAT : Forumda 1.1.2009 öncesi eklenen bir çok dosya sunucuya yapılan saldırı nedeniyle silinmiştir. Lütfen bu tarihten önceki dosyaları indirmek için üyelik başvurusu yapmayınız!!!

Altın Üyelik aktivasyonları mesai saatleri içinde hızlıca yapılmaktadır. Mesai saatleri dışında ve hafta sonu süreç biraz uzayabilir.

Forum kullanıcı adınız ve şifreniz mağazada geçerli değildir.
Mağaza için ayrı üye kaydı oluşturmanız gerekir.

LÜTFEN forumdaki üye adınızı yazmayı da unutmayın.

ALTIN ÜYELİK AVANTAJLARI:

• VİDEO DERSANE BÖLÜMÜNE GİRİŞ YETKİSİ
    Üyelik boyunca sınırsız tüm videoları izleme hakkı.
    (Video Dersler Excel 2007|2010 Türkçe için hazırlanmıştır.)
    Bugüne Kadar Eklenen TÜM VİDEOLARIN LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN
  • DOSYA İNDİRME ve EKLEME İMKANI
    Forumda eklenmiş dosyaları limitsiz indirme ve
    Foruma 200 MB Dosya Ekleme imkanı.
  • ÜYELİĞİ BOYUNCA AÇILAN ÇALIŞMA GRUPLARINA KATILIM
    Açılacak çalışma gruplarına katılarak bir eğitime katılmış gibi bilgi alabileceksiniz.
  • REKLAMSIZ FORUM
    Sitede gösterilen reklamlar Altın üyelere gösterilmiyor.
  • ALTIN RENGİNDE ÜYE ADI ve PROFİL ADI
    Online üyeler listesin Altın rengi üye adı.
    Profil alanında "Altın Üye" şeklinde bir ünvan.
  • ÖZEL BÖLÜM
    Sadece Altın Üyelerin (Yönetici ve Uzmanların da tabii) haberleşebileceği bir ayrı Forum bölümü (Sadece muhabbet amaçlı)
  • ANKET OLUŞTURMA
    Mesajlarda Anket oluşturma imkanı.
  • YÜKSEK ÖZEL MESAJ KOTASI
    Özel mesaj bölümünde 250 Mesaj saklama imkanı
    (Normal üyelikte 15 adet)
  • ÇOKLU ÖZEL MESAJ GÖNDERİMİ
    Aynı anda 5 üyeye özel gönderebilme imkanı.
  • GRUP KURMA
    Kendisinin yöneteceği grup kurma yetkisi. Bu gruplar kendi ilgi alanları veya konular olabilir. Örnek "Sivaslı Excel Sevenler" grubu olabilir. Bu şekilde aynı ilgi alanına sahip diğer üyeleri gruba dahil edebilir ve haberleşebilir. Normal üyeler kendisi grup oluşturamayacak, ancak var olan gruplara katılabilecek.
ÖNEMLİ : Forum kuralları Altın Üyeler için aynen geçerlidir ve Soru sorma ve cevaplama anlamında kesinlikle bir ayrıcalık olmayacaktır.
Kurallara uymayan Altın Üyenin üyeliği sonlandırılırsa para iadesi yapılmaz.

Her ödeme için Fatura kesilecektir ancak gönderilmeyecektir, earşiv olarak emailinize iletilir.
Fatura kesilebilmesi için sipariş esnasında TC Kimlik No veya Vergi No belirtilmesi önemle rica olunur.

Ödeme için Online satış mağazamızdan kayıt ve işlem yapmalısınız. (Forumdaki hesabınızdan farklı kayıt yaptırmanız gerekecektir.)
Oradaki bilgilerinize göre faturalama yapabileceğiz.
Ödemelerinizi kredi kartı veya havale ile yapabilirsiniz.
Havale seçerseniz hesap bilgileri otomatik olarak email ile size gönderilecektir.

Onaylama ve Altın Üyelik tanımlama manuel yapıldığından mesai saateleri dışında biraz bekleme olabilir.

KREDİ KARTI İLE ÖDEMEYİ TERCİH EDENLERİN DİKKATİNE:
ÖDEME YAPABİLMEK İÇİN KREDİ KARTINIZIN 3D ŞİFRESİ OLMASI GEREKİR.

KREDİ KARTI ÖDEME GÜVENLİĞİ HAKKINDA TEREDDÜT EDENLER İÇİN:
Mağazamızda Kredi kartı ile ödeme için VAKIFBANK Güvenli Ödeme Sayfası hizmeti kullanılmaktadır.
Yani ödeme için VAKIFBANK sitesine yönlendiriliyorsunuz ve kart bilgilerinizi Vakıfbank'ın sitesinde yazıyorsunuz. İşlem sonrası Vakıfbank bize sadece "xxxxx numaralı siparişinizin xx TL ödemesini aldık" şeklinde bir mesaj gönderiyor. Kredi kartı bilgileriniz hiç bir aşamada bizim elimize geçmiyor.
Şu ana kadar mağazamızdan binlerce online işlem yapılmış ve hiç bir sorun yaşanmamıştır.
Merhabalar
Altın üyelik yaptırdım 1 yıl aktif edebilir misiniz