alttoplamlar

Excel Vers. ve Dili
2007
Türkçe
merhaba arkadaşlar,eklediğim dosyada combobox1 de seçtiğim müşterilerin verileri listbox2 ye gelmekte yapmak istediğim listbox2 ye gelen verilerin alttoplamlarının alttaki textboxlara gelmesini istiyorum (textbox1.textbox2......)
Birim fiyat ve tarih alttopları textboxlara gelmeyecek Arkadaşlar birde formu çarpı işaretinden kapatınca listbox ve diğerleri temizleniyor ama kendimin yaptığı kapat butonundan kapatınca listbox ve diğerleri temizlenmiyor yani formu yeniden açtığımda seçtiğim verilerle geliyor boş gelmiyor ilgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekürler....

Son düzenleme:

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Ekli dosyayı inceleyiniz.:cool:

Excel Vers. ve Dili
2007
Türkçe
İlginiz için teşekürler sayın Orion2kusuruma kalmayın dosyayı eksik eklemişim yeni eklediğim dosyada Combobox1 den listbox2 ye seçtirdiğim verilerin alttoplamlarını textboxlara getirsin istiyordum

Birde çıkan formu üst köşedeki çarpıdan kapatırsam açılırken form boş geliyor , kendimin eklediği kapat butonudan kapatırsam açılışda form enson seçilen verilerle açılıyor bunu nasıl çarpıdan kapattığım gibi yapabilirim.

Kusuruma bakmayın bir sorum daha olacak açılışta tam ekran yapıyorum ama görev cubuğundan excel'i gizlediğimde ve geri getirdiğimde tam ekran gelmiyor tüm araç çubuklarıyla geliyor bunu önleyebilirmiyim yani tam ekran gizlenip tam ekran gelirmi. Biraz uzattım ama mümkünse tabi teşekürler........

Excel Vers. ve Dili
2007
Türkçe
konu hakkında bilgili arkadaşlar yardımcı olurmusunuz lütfen

İlginiz için teşekürler sayın Orion2kusuruma kalmayın dosyayı eksik eklemişim yeni eklediğim dosyada Combobox1 den listbox2 ye seçtirdiğim verilerin alttoplamlarını textboxlara getirsin istiyordum

Birde çıkan formu üst köşedeki çarpıdan kapatırsam açılırken form boş geliyor , kendimin eklediği kapat butonudan kapatırsam açılışda form enson seçilen verilerle açılıyor bunu nasıl çarpıdan kapattığım gibi yapabilirim.

Kusuruma bakmayın bir sorum daha olacak açılışta tam ekran yapıyorum ama görev cubuğundan excel'i gizlediğimde ve geri getirdiğimde tam ekran gelmiyor tüm araç çubuklarıyla geliyor bunu önleyebilirmiyim yani tam ekran gizlenip tam ekran gelirmi. Biraz uzattım ama mümkünse tabi teşekürler........
konu hakkında bilgili arkadaşlar yardımcı olurmusunuz lütfen

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2007
Türkçe
????????????? bütün form üyelerine hayırlı akşamlar sorumu dikkate alırsanız memnun olurum...

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Ekli dosyayı inceleyiniz.:cool: