anlamıyorum bu insanları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2003 TR
herkese günaydın...

herkes gibi bende birkaç foruma üyeyim.
dün size ilettiğim problemimi başka bir forumda da sormuş 3 gün yardım alamamıştım.sizden dün yardım gelince çok sevindim.tekrar teşekkür ederim.bende diğer forumdaki bu problemle karşılaşan arkadaşlarda cevaptan yararlansınlar diye oraya bir mesaj yollayarak excel web tr de sorunuma çözüm buldum herkese teşekkürler dedim.
anlamıyorum bu insanları sanki ben onları kötülemiş,hakaret etmiş olarak nitelendirildim sanırım ki bugün o forumdan atıldınız mesajıyla karşılaştım
canları sağolsun benim bir ardniyetim yoktu .
yarası olan gocunur

excel web tr ye teşekkürler

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sayın heza,
maruz kaldığınız uygulama için üzüntümü belirtmek isterim.

Yeri gelmişken açıklamak istiyorum.
Türk edep sınırlarını zorlayan, siyasi veya ideolojik propaganda yapan kullanıcılar haricinde hiç bir kullanıcının bu forumdan atılmayacağını garanti ediyorum.
Çünkü bu forumun amacı sadece Excel bilgilerini paylaşmaktır. Hiç bir satış, reklam veya ticari beklenti yoktur.

Saygılarımla

heza' Alıntı:
herkese günaydın...

herkes gibi bende birkaç foruma üyeyim.
dün size ilettiğim problemimi başka bir forumda da sormuş 3 gün yardım alamamıştım.sizden dün yardım gelince çok sevindim.tekrar teşekkür ederim.bende diğer forumdaki bu problemle karşılaşan arkadaşlarda cevaptan yararlansınlar diye oraya bir mesaj yollayarak excel web tr de sorunuma çözüm buldum herkese teşekkürler dedim.
anlamıyorum bu insanları sanki ben onları kötülemiş,hakaret etmiş olarak nitelendirildim sanırım ki bugün o forumdan atıldınız mesajıyla karşılaştım
canları sağolsun benim bir ardniyetim yoktu .
yarası olan gocunur

excel web tr ye teşekkürler
Hımmmm,
Peki atıldığınız o forumdan bir yetkiliyle görüştünüz mü hiç?
Bu anlayamadığınız forum sahipleri kimseye cevap vermedikleri halde bir forum açmışlarsa hakikaten haklısınız anlaşılamayacak tiplermiş.

Neyse bence birileri hakkında konuşmadan önce, o kişiler hakkında fikir sahibi olmak Türk Ahlak kurallarına daha uygundur diye düşündüm. Acaba yanlış mı yaptım?

M. Temel Korkmaz - BURSA

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sayın Temel Bey,
yazınızdan alıntılar yaparak bir iki yorum yapmak istiyorum;

Peki atıldığınız o forumdan bir yetkiliyle görüştünüz mü hiç?
Eğer forum kullarına bir aykılık varsa bence bunun tam tersi olmalıydı. atılan üyenin yöneticilere dönmesi değil, yöneticinin üyeye ulaşması ve yaptığı hatayı bildirmesi gerekirde. Ama buda benim görüşüm, diğer bir forumda konunun nasıl ele alındığına karışamam.

Neyse bence birileri hakkında konuşmadan önce, o kişiler hakkında fikir sahibi olmak Türk Ahlak kurallarına daha uygundur diye düşündüm.
Bence sayın heza nın yazısında kimseye karşı olumsuz bir tavır yok, sadece uygulamayı protesto etmiş, ki buda doğal hakkıdır.

Tüm bunlardan sonra belirtmek isterimki, bu konun devamının bu forumda değil, atıfta bulunulan forumda devam etmesi daha uygun olur.

Saygılarımla

Hüseyin Bey Merhaba,
Ben heza denen kişinin hangi forumdan atıldığını bilmiyorum. Zaten atıldığı foruma ilişkin herhangi bir açıklamada yapmamış dolayısı ile ne benim ne de bir başkasının bunu bilmesi o bildirmediği sürece mümkün değil öyle değil mi?

Belki de Kurallar üyelere göre ya da sizin yazdığınız gii sizin düşündüklerine göre değil de forumu oluşturan kişilerin anlayışına göre olmalı öyle değil mi? Yani siz bu forumda böyle bir metot güdebilirsiniz ve kesinlikle uyulması gerekir. Ama bir başkasının sizin gibi düşünmesi ve kural koymasını beklememelisiniz diye düşünüyorum.

Yani ben sadece heza'nın neden atıldığını ancak o forumun yetkilileriyle görüşerek çözebileceğini tahmin ettiğim için söyledim. bu heza olur veya başka birisi olur farketmez. Þimdi ben bu foruma üyeyim ve bir üye olarak mesajlara baktığımda bu şahsın ne demek istediğini anlamadığım gibi sorununu çözecekse bu davranışının yanlış olduğunu vurgulamaya çalıştım. bu forum üyesi olarak benim en doğal hakkım olsa gerek.

Sayın Heza'nın karşısında bir olumsuzluk var demedim ki. Neden olayı tartışma platformuna sürüklüyoruz anlamadım. Sayın heza birilerini anlamadığını ifade ediyor. Eğer anlamak diye bir sorunu varsa ben de kendisine bunun yöntemlerinden sadece bir tanesini söyledim. Oysa sizin yukarıdaki mesajınızda yazdıklarınız onun anlamamış olmasına bir cevap olmasa gerek. Gerçi bu beni ilgilendirmiyor.

Diyorsunuz ki; "Tüm bunlardan sonra belirtmek isterimki, bu konun devamının bu forumda değil, atıfta bulunulan forumda devam etmesi daha uygun olur." Ama olur mu, biz bilmiyoruz bu arkadaşın nereden atıldığını. Acaba bu arkadaş gib kaç kişi atılmış onu da bilmiyoruz. O nedenle bunu başka bir yerde konuşmak mümkün olmasa gerek. Madem böyle bir düşünceniz var o zaman yukarıdaki tavsiye yerine bu başlığı kaldırmanız gerekmez miydi?

neyse ben bu forumda sadece bir üyeyim Hüseyin Bey ve sayın heza'ya karşı bir ön yargım kesinlikle yok. İsterseniz benim bu ifadelerim nokta olsun bu konu hakkında.

M. Temel Korkmaz - BURSA

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Anlaştık.
Bu konuyu burada kaptıyorum.

Sayın heza,
bu konuda birşeyler ilave etmek istersneiz, lütfen bana PM atın.
Bu durumda konuyu tekrar açarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...