Aynı hesap numarası farklı personel isimlerini alt alta sıralamak

Selam;

Benim yapmaya çalışıp yapamadığım şey, örneğin Buca için: B sütununda hesap numaraları, C sütununda parasal değer ve D sütununda car kartı(personel ismi) var. 195,1'ler için D sütunundaki personel isimleri için Mahsup çalışma sayfasında bu personel isimlerini alt alta sıralama şansım var mı. Sıralamayı yapıp Toplam.Çarpım ile her personel için ayrı ayrı toplam hesaplamak istiyorum. Bunu yapabilmem mümkün mü.

Şimdiden teşekkürler...

kulomer46

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Professional Plus 2021 - Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
08-06-2027
dosyanızı inceledim, gönderdiğiniz dosyaya yeni isimler ekleyiniz, yani tek bir isim yerine en az 10 15 satırlık veri olsunki makromuzu yazalım.(yani dosyanın orjinalini, dosya verilerle dolu halde iken gönderiniz).

Dosyayı dediğiniz şekilde ekledim.

İsteğim "MAHSUP" çalışma sayfasında W-AA sütunları arasındaki değerleri mapsuba personel ismi personel ismine ve borç alacak ilgili şubenin borç alacağına gidecek şekilde sıralamak istiyorum.

Son düzenleme:
Sitede bulduğum bi kodu uygulamaya çalıştım ama tam istediğim gibi çalışmadı.

"AX-BB" aralığındaki değerlerden ilgili hesapların "BH-DY" arasında ilgili hesaplara gidecek şekilde ayarladım ama hepsinin arasında 3 satır boşluk bırakıyor ve tekrar tekrar altına ekleyerek mükerrer olmasını sağlıyor. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı??