ayni sayfada 2 tane spreadsheet

...
Call sayfa06x
Call sayfa07x
Call sayfa10x
Me.MultiPage1.Value = 1
Me.Spreadsheet2.Visible = True
End Sub

dosyam cok buyuk oldugu icin yollayamiyorum. userformumda 1 adet multipage var ve 1.sayfasinin uzerinde 1 ve 10 nolu spreadsheetlerim var. makrolar calistiktan sonra 10x nolu makroyla, exceldeki verileri 10 nolu spreadsheete atiyor ve 1 nolu multipage in 10 nolu spreadsheeti olarak ekranda userform uzerinde gosteriyor. buraya kadar sorun yok. Benim sorunum, bu spreadsheeti gosterirken, ayni multipage uzerindeki diger 1 nolu spreadsheeti userform uzerinden silmesi... yukaridaki end sub dan bir onceki satir seklindeki formulu denedim ama olmuyor? Yorum yapabilecek ustamiz var mi acaba? dosya ekleyemedigim icin ozur..

ASMET67

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
30-11-2027
Gizlemek istediğiz spreadsheet nesnesinin kodunu kodlarrın en üst satırlarına yazabilirsiniz.

Oncelikle cevap icin tesekkurler.
istedigim gizlemek degil. makro calisirken, gizlenme geregi duyan spreadsheet1 in, spreadsheet 9 gorunurken gizlenmesine engel olmak...(ikisi de ayni multipage uzerine(page1)..

neden spreadsheet1 kendini gorunmez yapiyor? acaba properties penceresindeki ozelliklerle mi oynamaliyim. Var mi yardim edebilecek hocamiz..

spreadsheet konusunda yardim istiyorum

asagidaki konuda takildim ve ilerleyemiyorum. yardimci olacak ustalarimizia simdiden tesekkurler...

ASMET67

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
30-11-2027
Bu şekilde çözüme ulaşmanız zor.
Ya örnek bir dosya gönderin yada en azından çalıştırdığınız Kodlarınızı yazrmıısnız.