Benim görüşüm....

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Mizah bölümüne yazılanları genelde pek okumuyorum, uzun olduğu için sıkılıyorum.

Ancak; başka yerlerde de bu forumda "Kadınlar" fıkrası hakkında yazılan eleştirileri okuyunca, gelip okudum.

Her nekadar "alınılmaması umularak....." yazılmış olsa da bence Kadınlar hakkında hoş bir şey değil....... sadece bence değil, hiç kimseye de hoş geldiğini sanmıyorum.

Bundan sonra söyleyeceklerim son günlerdeki tatsız tartışmaların devamı olarak algılanmasın, yeni bir tartışma yaratmak istemiyorum.......

Herkes kendine gereken dersi çıkarsın artık ve madem ki "temiz bir platform" istiyoruz, o zaman işe önce bu fıkranın yayınlanmış olduğu mesaj başlığının komple silinmesini arzu ediyorum. Daha sonra da, dün ve daha önceki günlerde polemik konusu olan mesajların silinmesini istiyorum.

Þimdi, başkalarının adına (Raider, ALPEN, jale, Huseyin, Turker, Red-Kid......) konuşmak cüretini de göstererek diyorum ki;

Karşılıklı sataşmaların da hiçbirini, ama hiçbirini tasvip etmiyorum.

Hepimiz (Bu forum ve office.gen.tr forumu) yanlış şeyler yaptık. Son günlerde gelişen olaylar nedeniyle ben ve/veya diğer her kim olursa olsun eğer her kime maksadı aşan, üzen, rencide eden ....... her ne söz söylemişsek, şahsım ve diğer bahsettiğim kişiler adına konuyla direkt ilgili olsun veya olmasın herkesden Ã?ZÜR DİLİYORUM.

Bu görüşüme katılmayan varsa, her kim olursa olsun kınıyorum.

İlave: Kırmızı ile yazılanlar sonradan yaptığım eklemedir. Lütfen bunu bir tartışma konusu haline getirmeyin.

G

Guest

Misafir
Merhaba Raider

Tabi buradaki herkesin amacı temiz bir forum.Sayın Serpily ninde kızması sizin eleştirileriniz sonucu yazılarımı kendi şahsım olarak sildim.
Þunu belirtmek isterim ben bu mesajları yazarken sadece mizah diye düşündüm ve yanlış anlaşılmaması için küçük bir not yazmıştım.Bu mesajlara bu kadar tepki olacağını düşünseydim hiç bukadar polemik yaratmazdım.
Bundan sonra ben bu tür konulara dikkat edeceğim.Diğer arkadaşlardan da isteğim diğer insanları kıracak veya rencide edecek mesajlarına dikkat etmesidir. :arkadas: