Bilgi girişindeki verileri aktarma

Excel Vers. ve Dili
excel 2002
Selam arkadaşlar benim bir sorum olacaktı ekte sunmuş olduğum dosyaya bir aktar makrosu oluşturmak istiyorum. Bu makro Bilgi girişinde olacak ve şubelere aktaracak Örnek olarak dosyada vardır.İlgili sayfalara aktarma makrosunu oluşturdum.Fakat boş olan ürünlerin ilgili sayfalara aktarılmasını istemiyorum bunun için nasıl bir makro oluşturabilirim.Şimdiden ilginize teşekkür ederim

Excel Vers. ve Dili
excel 2002
Aktarma Makrosu

Selam arkadaşlar dosya ekinde bir makro oluşturdum.Bu konu üzerinde çalışma yapıyorum bana çok lazım fakat oluşturduğum makroda eksiklik var şubelere göre aktarma yapıyor fakat makroya ben aktarma yaptığı zaman toplamlarının alınmasını ve şubelerden hangisi herhangi bir ürünü almamış ise o ürünün geçmesini istemiyorum bana uygulamış olduğum makroya ilave kod nasıl düzenleyebilirim. Bu konuyla ilgili üstadlardan destek bekliyorum,bayağıdır. bu konuyla ilgili cevap bekliyorum.Sizlere iyi çalışmalar.Yeni makro lu dosya ektedir.

Excel Vers. ve Dili
excel 2002
Aktarma Makrosu

Selam arkadaşlar; Bu sorunu çözebilecek Korhan hoca,Evren gizlen hoca,levent hoca ve adlarını sayamadığım moderatörler yardımlarınızı bekliyorum eğer sorunu çözebilirsem bunun la ilgili güzel bir çalışma yapmayı ve bunu sizinle paylaşmayı düşünüyorum,

Excel Vers. ve Dili
excel 2002
Aktarma Makrosu

Selam Arkadaşlar,Bu konuda deneyimli Değerli hocalarımdan yardım bekliyorum en azından böyle bir makronun oluşturamıyacağını söylesinler.Şimdiden iyi çalışmalar