• Merhaba Dostlar,
    yeni forum ile yola devam ediyoruz. Bu büyüklükte bir forum yeni bir sisteme taşımak epey bir yordu bizi. Üstelik bir de yeni XenForo Forum altyapısına geçtik.
    Eminim çok yerde hatalar ve eksikler vardır. Kısa sürede toparlayıp hızlı bir şekilde yolumuza devam edeceğiz.
    Lütfen gördüğünüz eksik ve hataları aşağıdaki bölüme dönderin. Sırasıyla inceleyip yapılabilirliği varsa üzerinde çalışacağım.
    HATA BİLDİRİM BAŞLIĞI
    Forumdaki kullanıcı adınızla ile giriş yapamıyorsanız kullanıcı adınızın sonuna 1 veya 2 gibi rakamlar ekleyerek deneyin.

Hepimize Hayırlı Olsun!
    Hüseyin
ALTIN ÜYELİK Hakkında Bilgi
-----------------------

Soru Birden çok excel dosyasında bulunan tarih aralığı dışında kalan tarihleri listeleme

Excel Vers. ve Dili
2009
Merhaba, elimde 100 e yakın excel dosyası var. Her excelin içinde ortalama 20 sayfa bulunmakta. Excel dosyaları aynı klasörün içinde. Excelin içindeki verilerde tarihler var.
Belirli bir tarih aralığı dışında kalan tarihlerin dosya ve sayfa numaraları rapor çeklinde almam gerekiyor. Ekteki dosyalar ile anlatmaya çalıştım.

İyi günler, iyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2009
Herkese iyi günler, formda aramalarım sonucunda biraz gelişme kaydettim. Bir kaç sorum olacak.
Ektedi örnekte,

strPath = "c:\MyFolder"
dosya yolu belirtilitor. Bunu seçimli hale getirebilirmiyiz. Dosya yolu sabit değil.

strSearch = "Specific text"
aranacak kelime, konu başlığında da belirttiğim üzere 2 tarih arasında olmayan tarihleri bulmam gerekiyor ancak aramalarım sonucunda bununla ilgili bir sonuç elde edemedim. (Tarihler belirli bir sütün ya da satırda değil. )

Ekli dosyalar