Birleşik giriş kutusu (activex denetimli) eklemek istiyorum yardım lütfen

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 ( 32 bit ) TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
(18.03.2020) - Uzman olduğu için tarih geçersiz oldu.
Merhaba, daha evvel yazdığım gibi, sizin kodlar oldukça karışık hale gelmişti ve bunu da belirtmişt. Sakin kafayla ve biraz daha geniş zamanda bakarım, olay aklımda merak etmeyiniz.

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Merhaba.
Konuyu biraz unuttum sanırım.

Ekteki belgeyi test eder misiniz?

Ekli dosyalar

osm87

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2003-2007-2010 türkçe
17-06-2025
ömer bey kusura bakmayın izinli olduğumdan dolayı cevap veremedim. bir sorum olacak A6 ve B6 hücresinden A39 B39 hücresine kadar olan kısımdaki hücreleri dondurabilirmiyiz. Yetki seçerken sayfayı aşağıya doğru kaydırdığımızda eklediğimiz yetkilerin olduğu hücreler aşağıya kaydığı için gözükmüyor. Hücre dondur işlemini denedim ama olmadı. Kolay bir yolu varsa yardımcı olabilirmisiniz. Sizi uğraştıracaksa bu halinde de sorunumuz yok. Yardımlarınız için çok teşekkür ederiz program çok güzel çalışıyor. Bu bir projeydi müdürümüzde onayladı personelin işini çok kolaylaştıracak. İyi çalışmalar

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Tekrar merhaba.

İstediğinize benzer bir şey olarak; verilen yetkileri başka bir sayfaya aktarma ve aşağıdaki konuda yer alan örnekteki gibi excel'in kamera özelliğini kullanarak, fare neredeyse o sayfanın ilgili alanını orada görüntüleyebilirsiniz (ad tanımlamasıyla satır sayısı da değişken hale getirilerek kullanmanızı öneririm).

"Kamera özelliği" şeklinde forumda arama yapmanızda yarar var.
Örnek: http://www.excel.web.tr/f48/scroll-down-yapynca-a-aoy-dooru-inen-hucre-t133398.html