bölüm dondurma

Excel Vers. ve Dili
Arial
arkadaşlar ben bölümü hem sağ sutunda hem sol sutunda olmasını istiyorum ortasında bilgiler bir sağa bir sola gidecek dondurulan sutunlar sabit kalacak bir yerde buna benzer bir şeyler görmüştüm ama nerde bulamadım bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim :yardim:

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2003
arkadaşlar ben bölümü hem sağ sutunda hem sol sutunda olmasını istiyorum ortasında bilgiler bir sağa bir sola gidecek dondurulan sutunlar sabit kalacak bir yerde buna benzer bir şeyler görmüştüm ama nerde bulamadım bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim :yardim:
ARKADAŞIM PENCERE SONRA BÖL DİYEBİLİRSİN VEYA "N" DEN SONRASINI SİLERSİN

Excel Vers. ve Dili
Arial
ya ben meramımı anlatamadım herhalde "A" sutunu ile "1" satırı bölünmüş vaziyette ben "N" sutununu "A" sutunu gibi yapmak istiyorum yani büyük bir sayfanın son sayfasını görünür bir yere getirmeye çalışıyorum aslında yani "N" sutununda sayfanın genelini ilgilendiren bir şeyler yazacak mesela bu toplam gibi falan bir şeyler olacak bölünen kısım gibi devamlı gözüksün diyorum bilmem anlatabildim mi teşekkürler

Seyit Tiken

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel : 2010
İstedeğiniz böyle bir şey mi? Yalnız, bir yatay ve bir dikey bölme mevcut.

Excel Vers. ve Dili
Arial
ya arkadaşlar ilginize teşekkür ederim ama olmadı ya ben herhalde anlatamıyorum buda normal çünkü yeni başladım bu işe bir şeyler bileceksin ki anlatabilesin benim istediğim tam olarak son sutuna bir şeyler yazacağım yani ekranda görünmeyen en son sutuna bir şeyler yazacağım ama bunu ekranda görmek istiyorum yani bilgiler nasıl a sutunun altına girerek kayboluyorsa yani yan sutunlar kayarak geliyorsa aynı işi en son sutundada olmasını istiyorum ve ekranda görünmesini istiyorum arkadaşlar yani benim istediğim " n " sutunun yerinde bir sutunun olması ve bu sutun sabit olsun a ile n sutunlarının yerinde olan sutunların bilgilerini devamlı göreyim a ile n sutunlarının arasında ki sutunlar sağa ve sola kaysınlar herhalde böyle şey olmayacak gibi neyse bekleyelim biraz daha

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 TR
Ben hiç böyle olabileceğini sanmıyorum çünkü sonuçta bir yatay kaydırma çubuğu var birde dikey kaydırma çubuğu elde var.Ama 2-şer olsaydı mümkün olacaktı.İkinci olasılık makrolarla ancak olursa olur.Aşağıdaki adreste bazı açıklamalar var.

http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=1778

Excel Vers. ve Dili
Arial
çok güzel birde "A1" sutununu sabitleyebilirsek dahada güzel olur Ferhat arkadaşım emeğine sağlık

Excel Vers. ve Dili
Arial
arkadaşlar benim tam olarak istediğimi gönderiyorum kaç gündür uğraşıyorum ama olmuyor bazı arkadaşlar olmaz dedi bazı arkadaşlar çok güzel çalışma yaptı ama olmuyor işte istediğim gibi olmuyor yavaş yavaş umutsuzluğa kapılıyorum inanın bu sitede bayağı bir yerlere baktım ama cevabı yok eğer gözümden kaçtıysa adresini verirlersede iyi olur teşekkür ederim