Bu Nasıl İş Arkadaşlar

pardon kusura bakmayın forumlara yeni kaydoldumda ben bu sene üniversiteyi kazandım ve kendimi bilgisayar konusunda şimdiden geliştirmek istiyorum buradaki yeni başlayanlar için exelli gördüm fakat hiç te öle yeni başlayanlar için durmuyor arkadaşlar yazdınız şeyler bayağı sorduğunuz sorular bu topiğin altına pek te uymuyo acaba yanılıyomuyum mali hesap falan yeni başlayanlar için olmasa gerek excelin 'e'sini bilmiyorum çünkü bu gün ilk defa kutucukların kenarlarını belirginleştirmeyi öğrendim durum o kadar vahim o yüzden arkadaşlar herkes kendi sorusunu kendi topiğinin platformuna atarsa çok sevinirim teşekkür ederim

X

xxrt

Misafir
rider,
ben bu sene üniversiteyi kazandım
Nasıl oluyorda bu yıla kadar hiç excel ile tanışmadınız.Artık Pc biliyormusun sorgusu yerine excel biliyormusun sorusu sorulduğu çağ'da siz bi habersiniz.

Excel'in e'sini bilmiyorsanız ister yeni başlıyanlar bölümünden ister makro bölümünden başlayın.Ama bir yerlerden başlayın.Tabiii isterseniz..

Bu sözümüde yanlış anlamayın.Ama bu siteyi bulduysanız,bırakında paylaşımı veren ve yardımcı olan arkadaşların yazdıklarını inceleyin.Nizami düzeni değil...

//**
Aslında bu başlığını kaldırmam gerekiyordu fakat bu düşünceye hasıl,düşüncelere cevap olsun istedim...
yazdınız şeyler bayağı sorduğunuz sorular bu topiğin altına pek te uymuyo
Sizin başlığınızda "Öneriler Eleştiriler Görüşler"bölümüne ait..

İyi geceler.

T

TRABLUS

Misafir
xxrt' Alıntı:
Sizin başlığınızda "Öneriler Eleştiriler Görüşler"bölümüne ait..
xxrt, bu başlığı "öneriler-eleştiriler-görüşler" bölümüne taşıma işini de ben ifşa edeyim bari. :mrgreen:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Tr
Merhaba, Sn.rider'in görüşüne ben katılmıyorum. nedeni forumun başlıkları site sahibi tarafından seviyeye göre ilgili yerlerde soru sorulması veya tartışılması için tamamiyle iyi niyetle ve yol göstermek açısından açılmış fakat bu başlıkların altına sorular gönderen bizleriz.yani forum üyeleri, ve gördüğüm kadarı ile exceli sadece düz yazı tahtası gibi görmeyen herkes burada ve az veya çok birşeyler biliyor, bildiğini geliştirmeye çabalıyor aynı şekilde site yöneticileri, moderatör hocalarım ve uzman olmuş birçok üye hepimize excel'de en düşük seviyeden en yüksek seviyeye kadar her konuda bilgi veriyor öğretiyor. yeni kayıt olduğunuzdan olacakki "Excel Dersani" bölümünü incelememişsiniz. bu bir eleştiri değil görüştür. bence siz de bizim gibi bu forumdan çok şey öğreneceksiniz ve çook seveceksiniz.
Saygılar.