Bul ve Taşı

Excel Vers. ve Dili
ofis 2007
Türkçe
Merhaba En Yeni Üyenizim,
Benim sorunum şu;
Ekte sunduğum dosyada Tablo 1 deki verilerin karşısına Tablo 2 deki tarih bilgilerini bastırmak istiyorum ancak Tablo 2 de Tablo 1 deki veriler den fazlası var. Benim yapmak istediğim Tablo 1 deki verileri Tablo 2 den seçerek karşısındaki tarihleri Tablo 1 de karşılarına taşımak.
Yapacağınız yardımlar için şimdiden teşekkür ederim...

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Sn keçeli,

Dosya ekleme;

Mesaj yazdığınız pencerenin alt tarafında yer alan Dosya Ekle veya Sil düğmesini tıklayın. Açılan pencerede Gözat tuşunu tıklayın ve yüklemek istediğiniz dosyayı seçtikten sonra Upload tuşunu tıklayın. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra o pencereyi kapatın ve mesajı tamamlayıp Yeni Konuyu Gönder tuşunu tıklayın. Mevcut bir başlığa cevap yazıyorsanız Yeni Konuyu Gönder yerine Yanıtı Gönder tuşu olacaktır.

Dosyalarınızı Winzip programı ile sıkıştırmayı unutmayın.

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Merhaba,

Örnek dosyayı inceleyiniz..

Excel Vers. ve Dili
ofis 2007
Türkçe
Sevgili espiyonajl,
Eline sağlık, çok teşekkür ederim..

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Rica ederim.

İyi çalışmalar..

Excel Vers. ve Dili
ofis 2007
Türkçe
Merhaba arkadaşlar,
Nasıl yaptım bilmiyorum ama Excelde CTRL+C tuşunun görevini değiştirmişim. CTRL+C dediğim zaman kopyala yapmayıp tüm sayfayı seçiyor. Nasıl düzeltebilirim.

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
CTRL+C klavye kısayolunu excel için değiştirmiş olmamanız gerekir.
muhtemelen kullandığınız başka bir programın kısayoludur ve kod çakışması olmaktadır. ya hangi program olduğunu bularak bu kısayolu değiştirin ya da uzman arkadaşlar bununla ilgili bir kod yazabilirler.

hangi program olduğunu bulmak için şuanda çalışan programlarınızı kontrol edebilirsiniz. windows görev yöneticisinden işlemleri seçerek aktif programları görebilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
ofis 2007
Türkçe
Teşekkür ederim.. :)