Buton oluşturma

Excel Vers. ve Dili
türkçe
bir excel tablosu oluşturdum. bu tabloda cok fazla sayfa bulunmakta bu sayfalarda ürünlerin ne akdar oldugu falan gibi bilgiler var. birde bunlara genel bir sayga yaptım ve tüm bu ürünlere genel sayfasında hiç bir giriş yapmadan rakamlarını görebiliyorum. ancak tek bir ürünün detayını görmek için aşağıda sayfalarda ileri geri bir süre aramak zorunda kalıyorum. " genel sayfasında o ürüne bir buton yapıp o butona basıldığında detayını görmek için o ürünün sayfasını açmak gibi bir fonksiyon varmıdır? varsa nasıl yaparım." ilginize teşekkür ederim. Yardımlarınız bekliyorum. saygılar.

N.Ziya Hiçdurmaz

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 TR / 32 Bit
Yazdığınız ürünün üzerine sağ tuş yapıp köprü seçeneğini tıklayınız.Çıkan pencerede sol tarafta bu belgede yerleştir seçimi yapıp istediğiniz sayfayı seçiniz.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Çok TeŞekkÜr Ederİm... Çok İŞİme Yaradi. Saol

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Buton Ekleme

USTADIM BENİM BİR SORUM DAHA OLACAK. ŞİMDİ DEDİĞİNİ YAPTIM KÖPRÜLERİ EKLEDİM OLDU. BİRDE BU SAYFALARA GENEL SAYFASINA GERİ DÖNMEK İÇİN BUTON KOYMAK İSTİYORUM AYNI İŞLEMİ YAPTIĞIMDA OLUYOR OK AMA ŞÖYLE BİR ŞEY İSTİYORUM BİR BUTON GİBİ GÖZÜKSÜN. BU BUTONUN KODUNU SAYFANIN USTUNDE SAĞ TUŞA BASIP KOD GÖRÜNTÜLEDEN BULUYORUM ANCAK SAYFAYA EKLEYEMİYORUM BULDUĞUM KOD:

Private Sub UserForm_Click()

End Sub

Bİ TÜRLÜ SAYFAYA EKLEYEMEDİM BU BUTONU..

BULDUĞUM BUTON İLE İLGİLİ RESİM EKTEDİR.

YARDIMINIZI RİCA EDERİM.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
dosyayı açıyorum ama butona basınca excel güvenlik seviysini düşürün falan diyo. düşüruyorum yine olmuyo bu nedenle kendi sayfama kopyaladığımdada aynı şeyi yapıyo. çek teşekkür ederim yardımın için ama şu güvenlik meselesini halledemedim bu dorumdan indirdiğim başka dosyalardada yaşadığım için indirdiğim çoğu şeyde inceleme yapamadım... bu konudada bi yardımcı olursanız sevinirim.

dosyayı açıyorum ama butona basınca excel güvenlik seviysini düşürün falan diyo. düşüruyorum yine olmuyo bu nedenle kendi sayfama kopyaladığımdada aynı şeyi yapıyo. çek teşekkür ederim yardımın için ama şu güvenlik meselesini halledemedim bu dorumdan indirdiğim başka dosyalardada yaşadığım için indirdiğim çoğu şeyde inceleme yapamadım... bu konudada bi yardımcı olursanız sevinirim.
Excel sayfasını açınca Araçlar Makro Güvenlik'ten Güvenlik seviyesini orta yada düşüğü cliklersenezi sorununuzun çözülmesi lazım kolay gelsin.