çapraz sorgu

Excel Vers. ve Dili
office 2003
hocam işyeri adın ki tabloda alt alta açılan gruplar var en son veriyi yazdığım sarı grubun içinde ekipman no adında açılan kutu var bu kutunun içindeki ikinci kısmı aynı yerde revizyon adında başka bir yer var o yere nasıl yazdırırım

yine aynı grupta şantiye ismindeki açılan kutudan şantiyeyi şeçtiğimde sağ tarafta bulunan şantiye isimlerinde hangisiyse o görünsün

beab05

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2013
Söylediğim gibi tasarımınız yanlış ona bağlı bir tablodaki veriyi tekrar yazdırmaya ne gerek var.. Bunları sorgu ya da formlarda yapın tablolar veri gözlemlemek için değildir depolamak içindir.. Yanlış bir mantıkla yanlış bir yoldasınız. Öncelikle veritabanı, Access, tablo ve ilişkiler mantığını kavrayın.. Size şu an söyleyebileceğim tek şey budur..

Excel Vers. ve Dili
2007 ingilizce
Arkadaşlar teşekkür ederim.
Şöyle bir sorunla karşılaştım. Çapraz sorgudan oluşturduğum bir formu alt form olarak kullanmak istedim ancak doğrudan bir sorguyu veya sabit olmayan süten çapraz sorgusunu bir alt form veya alt raporun kayıt kaynağı olarak kullanamazsınız. diyor ve ekliyor alt form veya alt raporu bir çapraz sorgu ile ilişkilendirmeden önce, sorgunun ColumnHeadings özelliğini ayarlayın şeklinde ikaz veriyor ve eklediğim çarpraz sorgunun formunu asıl formda göstermiyor yardımlarınızı bekliyorum