[ÇÖZÜLDÜ] Sayfada değişiklik yapıldığındasayfanın silinmesi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
Office Excel 2003
TÜRKÇE
Sevgili excel uzmanları,
Benim kullandığım bir excel dosyası var ve her sayfada küçükbir resmim var. Resmimin silinmesi ile birlikte tüm dosyanın silinmesi veya kullanımının kısıtlanması için ne yapabilirim. Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür eder, saygılar sunarım..

Son düzenleme:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Bence resmin silinmesini engelleyin bu çok daha kolay olur. Bunun için sayfayı nesnelerle birlikte korumaya almanız yeterlidir.

Excel Vers. ve Dili
Office Excel 2003
TÜRKÇE
Sayın leventm,
sizin görüşünüze saygı duyarım ama asıl sormak istediğim başkaydı. Birisinin yaptığı bir excel sayfasında arka planda karakartal resmi soluk bir şekilde görünmekte idi ve arkaplandaki resmin kaldırılması halinde proğramın çalışmayacağına dair bir uyarı vardı. Gerçi o zamanlar arka plan resminin nereden konulup kaldırılacağını bilmediğim için deneyemedim ama, böyle bir şeyin mümkün olup olmadığını, mümkün ise nasıl yapıldığını merak etmiştim. Onun için böyle bir soru sordum.
Forumdaki herkese Mübarek Kadir Gecesinin hayırlara vesile olmasını temenni eder, saygılar sunarım....

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Arkaplan resmine göre çalışan bir kod yazılabilirmi açıkçası fikrim yok, konu üzerinde biraz düşünmek gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...