combobox'a nasıl liste eklenir..

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Professional Enterprise
Forumumuzda Epeyce Aradim.ama Sorunuma Yakin Bİr Konu Bulamadim.vba Bİlgİmde Yetersİz..ustalardan Yardim Beklİyorum..g SÜtunundakİ Lİsteyİ Combobox'a Nasil Ekleyebİlİrİm(userform Kullanmadan).verİ DoĞrulama Yolu İle Lİste OluŞturmadan. Lİsteyİ Combobox'a Ekledİkten Sonra Buradan SeÇİlen Verİyİ 2. Sayfada Veya BaŞka Herhangİ Bİr Sayfada İstedİĞİm HÜcreye Yazdirabİlİrmİyİm..yardimlariniz İÇİn Şİmdİden TeŞekkÜrler..eĞer Bu Yapilabİlİyorsa Çok İsİme Yarayacak.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 TR
sn. perisanoglu;

eklediğiniz comboboxun üzerinde sağ tıklayarak denetim biçimlendir menüsüne giriniz.
Girdi Aralığı satırına, listenizin adresini yazarsanız listeniz comboboxun içerisine girecektir. başka bir sayfada bu veriyi görmek içinde indis formulünü kullanabilirsiniz. dosyanız ekte. combobox ta seçilen veri sayfa2'nin A1 hücresine yazılmakta. incelermisiniz?

iyi çalışmalar...

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Professional Enterprise
yardımın için teşekkürler ustam. office 2003 kullanıyorum.denetimi biçimlendir menüsüne girdiğimde webden sonra gelen denetim sekmesi çıkmıyor.bendemi bi yanlışlık ver yoksa officemmi hatalı?

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Merhaba
Alternatif dosya
Ne kadar veri varsa okadarını otomatik listeliyor Sayfa2 'de A1 hücresine yazdırıyor.

Excel Vers. ve Dili
2003 offıce turkçe
combox da stok lıstesi

merhaba benımde bır deredım var uretım oplanı yaptım
dıgfer bır dosyamdada stok lıstem var uretımde her seferınde stogun adını yazmak ıstemıyorum combox yapıp dıger lısteden seçebılırmıyım ornegım ekte
simdiden yardıma tesekkurler cok onemlı