DATA sayfasindan ozet tablosu yapmak, filtreli sayfalar

Excel Vers. ve Dili
2010, eng
merhaba arkadaslar

ornegin DATA sayfamda 4-5 madde icin analizler var, bunlarin tuuum ozellikleri burada, filtreleme ile ortalama, maks, ve min degerleri goruyorum, ama istegim ayrica bir ozet tablosunda bunlari gormek.

buna benzer baska calismalarim vardi, "sumproduct" ile 1-2 sey yaptim ama bu sefer olmadi,fikirlerinizi bekliyorum

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2010, eng
ornegin;
DATA sayfasinda F sutununda cilek yaziyorsa, ayni sayfada bu satir numarasina karsilik gelen H sutunundaki degerlerin ortalamasini alip diger sayfada bir hucreye yazsin
ustadlar yardim ederse sevinirim

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
calısman çok krısık değerler çok değişken min ve max ve averaj istemişin ama bunları formulle yapmak istediginde tum hepsini toplayıp yapar max tada oyle istegini daha detaylı acıklarsan yardımcı olunabilir bir tane yapariz digerlerini ona gore duzenlersiniz isteginizi daha detaylı acıklarsanız dah kolay cozum bulunur ekle bunu belirtrsiniz kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
2010, eng
istedim dosyayi ekte yolluyorum, daha basitlestirdim, brief sayfasindaki sari hucrelerden 1-2 tanesine uygun yormul olsa gerisini ben kopyalarim.

Ekli dosyalar

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
yurttas daha guzel yapmış

muygun

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
Merhaba
Eki inceleyin
İyi çalışmalar.
Not: ürün adını yazarken data ile aynı olmasına dikkat edin. (örn:çilek için çılek yazmayın).
İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2010, eng
arkadaslar herkese cok tesekkurler
ozellikle son dosya tam istedigim gibi, artik gercek buyuk dosyaya uygulayayim bunu
saolun cidden cok pratik olacak benim icin