Değişken Tablo oluşturma

seddur

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft office professional plus 2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
18-12-2024
Merhaba.Ekli dosyada görüldüğü gibi ayın günlerini gösteren tablo var.Bu tablodaki ayları ve yılları spinbuttonlara tıkladıkça değiştirmek istiyorum tabi tablodaki değerlerde değişecek.Sonuçta günlük satışlar tabloda gözükecek.Yardımcı olacak arkadaşa Teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

seddur

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
18-12-2024
Günleri değiştirmeyi yaptım.Liste sayfasını ilave ettim.Verileri Liste sayfası G sutunundaki ödeme tipine göre ve D sutunundaki tarihe göre süzüp F sutunundaki toplamları çekecek Döküm sayfasındaki ilgili tarihe ait nakit-visa-oda satırlarından hangisi ise ilgili satırdaki hücreye yazdıracakSonuçta liste sayfasında yapılan satışları gün gün nakit-visa-oda toplamları olarak tabloda gösterecek.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

seddur

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
18-12-2024
Tablodaki tarih düzenini değiştirdim böylece daha yapılabilir bir hale geldi.Liste sayfası G sutunundaki ödeme tipine ve D sutunundaki tarihe göre toplamlar alınıp Döküm sayfasındaki tabloya günlük toplamlar kaydedilecek.Textboxlardaki ay ve yıl değiştikçe toplamlarda değişecek.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

dEdE

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2013 TR 64 Bit
Merhaba,
Dosyanız ilişiktedir, mevcut kodlarınızda bir değişiklik yapmadım. Sadece Test adlı bir procedure ekledim.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

seddur

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
18-12-2024
Tamamdır,Teşekkür ederim.