Dinamik grafik tablosuna veri getirme hk.

hassas1

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2010-2013 makro vba
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
06-05-2027
Sayın arkadaşlar öncelikle iyi günler .

Ekli tablomda da belirttiğim şekilde B6 ile O6 Satırları üzerindeki simgelerin üzerine gelindiğinde ilgili şehrin aylara göre grafik çubukları gelmektedir. Bu grafik çubukların üzerine AT İle BG Arasındaki ortalama tablo verilerini dinamik olarak getiremedim yardımcı olma imkanınız varmı
Şimdiden katkılarınızdan dolayı teşekkür eder tüm hayatınızda kolaylıklar ve başarılar dilerim.

Ekli dosyalar

hassas1

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2010-2013 makro vba
06-05-2027
Sayın üstadlar ekli dosya ya yardimci olabilme imkaniniz varmidir zahmet olmazsa.

tamer42

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 İngilizce
Sayın arkadaşlar öncelikle iyi günler .

Ekli tablomda da belirttiğim şekilde B6 ile O6 Satırları üzerindeki simgelerin üzerine gelindiğinde ilgili şehrin aylara göre grafik çubukları gelmektedir. Bu grafik çubukların üzerine AT İle BG Arasındaki ortalama tablo verilerini dinamik olarak getiremedim yardımcı olma imkanınız varmı
Şimdiden katkılarınızdan dolayı teşekkür eder tüm hayatınızda kolaylıklar ve başarılar dilerim.
Bu mudur? İstediğiniz

Ekli dosyalar

hassas1

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2010-2013 makro vba
06-05-2027
Sayın tamer bey öncelikle katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.
kusura bakmayınız tam olarak ben anlatamamış olabilirim. örneğin eki sayfada B6 Satırının üzerine geldiğimde dinami grafikte Ankaraya ait tüm aylara ait grafik çubukları geliyor bu çubukların üzerine AT Sutunundaki her ayın ortalama verisinde gelmesini istiyorum

tamer42

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 İngilizce
Sayın tamer bey öncelikle katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.
kusura bakmayınız tam olarak ben anlatamamış olabilirim. örneğin eki sayfada B6 Satırının üzerine geldiğimde dinami grafikte Ankaraya ait tüm aylara ait grafik çubukları geliyor bu çubukların üzerine AT Sutunundaki her ayın ortalama verisinde gelmesini istiyorum
Tam anlamadım ama bu şekilde veri etiketleri mi istiyordunuz?

Ekli dosyalar

hassas1

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2010-2013 makro vba
06-05-2027
evet tamer bey doğrudur seçilen sehrin aylara göre aylara göre verilerininde sizin örnekte gösterdiğiniz şekilde gelmesini istiyorum.

hassas1

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2010-2013 makro vba
06-05-2027
Tamer bey evet şimdi istediğim sonuçları doğru olarak alabiliyorum.
Katkılarınızdan dolayı çok teşekkür eder ve tüm hayatınızda kolaylıklar ve başarılar dilerim.

tamer42

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 İngilizce
Tamer bey evet şimdi istediğim sonuçları doğru olarak alabiliyorum.
Katkılarınızdan dolayı çok teşekkür eder ve tüm hayatınızda kolaylıklar ve başarılar dilerim.
rica ederim