Doğum Tarihlerini Otomatik Gösterme

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 - Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
16-09-2021
Arkadaşlar daha önce sizlerin paylaşmış olduğunuz dosya üzerinde bir kaç değişiklik yapmak istiyorum yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.Yapmak istediğim Kişi doğum günlerini görünmesini sağlamak bununla beraber No,Bölüm,Adı Soyadı ,İşe Giriş Tarihi ve Doğum Tarihinin otomatik olarak gösterilmesini istiyorum.

Gün ve Ayı manuel (elle) girince o tarih arasında doğan kişilerin listelenmesini istiyorum.

Dosya Ekte koydum arkadaşlar.

Ayhan Ercan

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365- Türkçe
Gün ve Ayı manuel (elle) girince o tarih arasında doğan kişilerin listelenmesini istiyorum.

Merhaba Sn. starmetin

Gün ve Ay girilince nasıl tarihler arası oluyor? "Tarihler arası" olabilmesi için 2 tarih belirtmek gerekmezmi? Gün ve Ay girince de 2 tarih girilmiş olmuyor.
Sorunuzu biraz daha netleştirebilirmisiniz?

muygun

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
Slm.
Aslında örnek tablonuzda otomatik süz ile istediğiniz listeyi alıyorsunuz ama isteğiniz syn Ayhan Ercan'ın sorusuyla ilgiliyse konu askıda demektir.
iyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 - Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
16-09-2021
Slm.
Aslında örnek tablonuzda otomatik süz ile istediğiniz listeyi alıyorsunuz ama isteğiniz syn Ayhan Ercan'ın sorusuyla ilgiliyse konu askıda demektir.
iyi çalışmalar.
Sn. M.Uygun ekli dosyanızda listemeleyi yıl olmadan yapabilirmiyiz.
Yani sadece gün ve ay yazınca sadece o gün ve ayda doğanlar listelensin
yıl önemli değil , birde ilgili gün olmayınca #Sayı hatası yazıyor , ilgili gün olmayıncaz satırlar boş olarak görüntülenebilir mi.. İlginiz için Çok teşekkürler.

Sn.Ayhan Ercan yapmak istediğim gün ve ayı manuel olarak girdiğimde o gün ve ayda doğanlar listelensin.Yani Doğum günü hatırlatması yapmaya çalışıyorum kısaca..

Çok teşekkürler arkadaşlar..İlginiz için.

muygun

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
Slm.
Yıl konusu tablonun kullanımı ile ilgili gerekli olabilir düşüncesiyle yaptığım bir detay idi (boş bırakırsanız isteğinizi karşılayabilirdi)
Ekli dosya isteğinize göre düzenlendi.
İyi çalışmalar