Dosyayı Kendime Göre Uyarlama

yanginci34

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel2016
Merhaba arkadaşlar. Bu güzel dosya forumda Sayın mehmeth_86 dan alınmadır. Kendisine çok teşekkür ederim. Yalnız birkaç değişiklikler rica edecektim. Kısaca şöyle sıralamaya çalışayım; Bu dosyada fiyat olayını kaldırmamız lazım, malzeme çıkışlarında benim malzeme çıkışım şantiye olarak değil de yer olarak yapmak istiyorum örneğin a ilçesi aaa mahallesi aaaa caddesi gibi ve çıkışı kim istedi örneğin çıkışı yaptıran ahmet ahmetoğlu gibi ayrıca bu dosyada ben taleplerimi de takip edebilirmiyim mesela bir malzemeden talep verme ve o malzemenin nekadarı gelmiş ne kadar talebim kalmış malzeme giriş işlemlerinden otomatik talebin geliş miktarı belirlene bilir ve son kez olarak bir yönetici olarak şifreleme ayrıca yönetici kullanıcı ekleye bilsin kullanıcı dosyanın içeriği ile hiç bir şekilde oynayamasın sadece giriş - çıkış yapsın,talep açsın ve stok durumunun çıktısını alabilsin. Yardımcı olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

yanginci34

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel2016
Hayırlı Cumalar arkadaşlar. Galiba biraz fazla oldu kimse cevap yazmadı. Kim ney için zaman ayırıyorsa ona da eyvallah.

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Merhaba Yanginci34, burası yardım sitesi ama, siz program talebinde bulunmuşsunuz, siz bir şeyler yapmaya çalışırsınız, takıldığınız yerde sorarsınız bizde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. Bu şekilde talebi kimse ücretsiz karşılamaz maalesef.