DÜŞEYARADA FARKLI VERİLER

Muratizmir

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
İşletim Sistemi Windows 7
Excel 2010-Türkçe
Merhaba elimde oldukça uzun bir liste var. Aynı veriye ait olan değerleri başka bir yerde göstermek istiyorum. Bunu düşyara ile yapıyorum ancak istediğim veride B sütununda birden fazla farklı veri olabiliyor. Ben bunların ayrıştırılmasını istiyorum. Örnek bir tablo koyamadım şuanda ancak isteğimi gösterir örnek bir resim koyabildim.
İlgilenenlere teşekkür ederim.

İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
.

Bu örnek resmin dosyasını eklerseniz sorunuza cevap verecekler için yardım etmiş olursunuz.

.

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Office 2016 TR 64 Bit
Sayın İdris SERDAR;
Harici link vermenin bir sakınçası mı var? Resim eklediği için altın üye olmasına dikkat etmedim.Hem böylece daha fazla istifade eden olur.

İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Sayın İdris SERDAR;
Harici link vermenin bir sakınçası mı var? Resim eklediği için altın üye olmasına dikkat etmedim.Hem böylece daha fazla istifade eden olur.
.

Harici link vermenin bir sakıncası yok. Diğer gerekçeleriniz için de eyvallah... Ancak arkadaş Altın üye dosya ekleme hakkı varken; resim ekliyor. Ben de resim yerine dosya eklerseniz daha uygun olur diyorum.

Ve siz en azından, nezaketen arkadaşın benim isteğime yanıt vermesini beklemenizi umardım.

Neyse önemli değil.

.

Muratizmir

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-Türkçe
Hemen dosya eklemeyi deniyorum teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Office 2016 TR 64 Bit
Sayın İdris SERDAR;
Yazılan bir yazıya cevap gelmeden bir diğer kişi tarafından cevap yazılmasından bende muzdaripim.Ben de aynı durum ile birçok kez karşı karşıya kaldım.Şunu belirtmek isterim.Dosyayı yüklediğimde sizin yazınızı görmedim.Sayfa açıktı ve dosyay linkini verdim yazınızı gördüm.Silmeyi düşündüm, uygun olmaz diye silmedim.
Bu bir hata olmuşsa özür dilerim.Bu formun tadı kaçtı.Foruma son yazımdır.
Hoşçakalınız.Link kaldırıldı.

Muratizmir

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-Türkçe
Örnek dosyam aşağıdadır. Ben verilecek formül veya makroyu tüm kitaba uygulayabilirim.

Ekli dosyalar

İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Sayın Çıtır,

Önemli değil.
Foruma oldukça katkılarınız olmakta ve bu takdirle karşılanmaktadır. Bu nedenle forumu bırakırsanız inanın ilk üzülen ben olurum.

Bu nedenle kararınızı tekrar gözden geçirin. Lütfen.

Muratizmir

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-Türkçe
Ben henüz bir cevap bulamadım. İlgilenen olursa