DUVAR KAĞIDI PROGRAMI

Excel Vers. ve Dili
2003 Tr
merhabalar çeşitli siteleri gezerek beğendiğim manzara resimlerini bir dosyada topladım.bu resimlerin her sabah bilgisayarı açınca değişerek duvar kağıdı olmasını istiyorum.böyle bir program bilen arkadaş varmı.

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro Plus-Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
10-12-2025
webshots diye bir program vardı bir arkadaşımda.
Sanırım istediğiniz şeyi yapacak bir program

Excel Vers. ve Dili
ms office 2010 ev
ms office 2007 iş
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
08.01.2019
sn çetin sönmez www.webshots.com adresinde aradığınız programı ve milyonlarca duvar kağıdını bulabilirsiniz.

Webshots bildiğim kadarı ile bir proğramdan ziyade web sitesi olsa gerek. Dünyanın bir çok yerinden insan, doğa, bitki, hayvan, turizm, seyahat vb. konularda resimler yayınlayan bir sitedir. Bende daha önce bu siteden çok güzel manzara resimleri indirmiştim. Duvar kağıdı konusunda da yine bu sitenin web bağlantılı olarak periyodik sürelerde değişen duvar kağıtları olduğunu biliyorum Ancak bunu indirdiğinizde sanırım sürekli internette bağlı kalmak gibi bir durumla karşılaşıyorsunuz. Umarım yanılmıyorumdur.
Sevgi ve saygılarımla....

Excel Vers. ve Dili
M.Office Excel 2003 Tr.
Duvar kağıdı değilde ekran koruyucu olarak ayarlayın. Resimlerin slayt gösterisini seçip Seçtiniz resimlerin klasörünü adres olarak verin. Bekleme süresini de kısaltmayı unutmayın. Aslında dediğiniz gibi bir program vardı ama şimdi hatırlamıyorum.

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Webshots ekran koruyucusu aynı zamanda duvar kağıdı programıdır. Webshots sitesinden ekran koruyucuyu indirdikten sonra her gün 5 adet duvar kağıdı ekleyebiliyorsunuz. Ücretsiz üyeliklere günde beşten fazla resim indirmeye izin vermiyor.

Bu programı kurduktan sonra hem ekran koruyucu hem de duvar kağıdı değiştirici olarak kullanabiliyorsunuz. Duvar kağıdını isterseniz 15 dk da bir isterseniz haftada veya ayda bir değiştirecek şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

Excel Vers. ve Dili
2003 Tr
cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim.doyurucu cevabı için mehmet beyede ayrıca teşekkür ederim.mehmet bey benim kendi oluşturduğum resim dosyasında amatör olarak kendi çektiğim manzara resimleride var.indirdiğimiz Webshots programına kendi oluşturduğumuz bu resimleride atabiliyormuyuz acaba.

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Evet kendi resimlerinizi de atabiliyorsunuz, fakat sınırsız mı yoksa belli bir sayıda mı orasını bilemiyorum. Ben webshots ekran koruycusunun içine kendime ait birkaç resim eklemiştim. Son formattan sonra yeniden kurmadığım için şimdi deneyemiyorum.