eksi değerlerin renklendirilmesi

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 türkçe
Merhaba Arkadaşlar;

Ek dosyadaki grafik de eksi yazan değerleri kırmızı ile bilirtmek istiyorum. Nasıl yol izlemem gerekiyor.

Ekli dosyalar

likaba

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 Türkçe
Merhaba Arkadaşlar;

Ek dosyadaki grafik de eksi yazan değerleri kırmızı ile bilirtmek istiyorum. Nasıl yol izlemem gerekiyor.
Merhaba,

Örneğinizde ki tabloyu seçip önerilen grafiklerden kümelenmiş sütun grafiğini eklediğimde "Fark" satırında ki eksi olan değerler kırmızı olarak grafikte beliriyor.

Excel Vers. ve Dili
Office 365 TR
selamlar,
dosyanızı göremem ama anladığım kadarıyla veri etiketlerinde Negatif değerleri KIRMIZI yazdırmak istiyorsunuz. Yöntem Eksenler için de geçerlidir.
1 - Veri etiketlerinden herhangi birini seçin ( ya da eksenleri biçimlendirmek için ekseni seçin).
2 - Sağ tuş ile açılan menüden en altta olan Veri etiketlerini ( ya da ekseni) biçimlendirmeye basın.
3 - Açılan menüden SAYI yı seçin. Sayı nın altında Biçim kodu na Genel;[KIRMIZI]-Genel yazın ve Ekle butonuna basın.
sayıları 2 hane için 0,00;[KIRMIZI]-0,00 ya da 3 hane için 0,000;[KIRMIZI]-0,000 şeklinde yazılmalı....

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 türkçe
Merhaba Bilgi için teşekkürler
Yanlız her bir hücreyi tek tek miş yapmak gerekiyor.Her ay bu değerler değişken.Tek tek yapmanın bir espirisi yok gibi geldi.Başka bir çözüm varmı acaba

Teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Office 365 TR
Selamlar,
Yanlış anlaşılma olmasın istedim. Tek tek seçmeye gerek yok. "Veri etiketlerinden herhangi birini seçin" demekteki amacım, bir veri etiketini seçtiğinizde (iki defa tıklamadıktan sonra) tüm veri etiketleri seçilmiş olur. Yapılacak biçimlendirme de tüm veri etiketleri için geçerli olur.