Eleştirilere Açık Olmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
Professional Plus 2021 - Türkçe
Açtığım konuları çözüldü olarak işaretleyip kapatamıyorum. Ya ben bulamıyorum ya da benim sayfamda yok.
Yardımcı olursanız tartışmaları da konuları da kapatalım.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Merhaba,

Konuyu uzamaması adına bir yönetici arkadaşım kilitlemiş sanırım. Ama cevap hakkımı kullanmak istedim.

Konuyu bana özel olarak açtığınız için bir-iki kelam etmek isterim... Hem de diğer üyeler içinde genel bir bilgilendirme olsun..

Bu aralar işlerim çok yoğun bu sebeple konuyu sakince inceleyip verilen cevapları okuyup cevap vermek istedim. Bu sebeple cevabım gecikti..

Özel mesajlar kişiler arasında olduğu için diğer kişiler göremezler. Ben yinede yazdığım cevabı ve sizin verdiğiniz cevabı diğer üyelerde görsün diye altta paylaşıyorum.

253154

Bizim forumda işler gönüllülük esasına göre yürür. İsteyen istediği konuyla ilgili yorum (cevap) yazma hakkına sahiptir. Ücretli üyelik ise forumun giderlerini karşılamak adına oluşturulmuş bir yapıdır. Bununla ilgili bir zorunluluk yoktur. Dileyen ücretli üye olarak forumun tüm nimetlerinden faydalanabilir.

Ücretli üyelik başlığını incelerseniz aşağıdaki mesajı görebilirsiniz...

Altın Üyelik | Excel WEB TR Forum - Excel, Excel Makro, Excel Fonksiyon, Excel Formül, Excel soru ve çözümleri

DİKKAT : Forumun temel amacı olan SORU SORMA ve CEVAP ALMA ücretsizdir.
Altın Üyelik soru sorma veya cevap almada herhangi bir öncelik veya ayrıcalık sağlamaz.

Yönetim Altın Üyelik başvurularını kabul edip etmemekte serbesttir.

Yani ücretli üyelere bir ayrıcalık-öncelik yapılmamaktadır.

Gelelim size özel mesajla verdiğim cevaba...

Ben normal şartlarda özel mesajlardan gelen talepleri foruma yönlendiriyorum. Çünkü bu şekilde soru-cevap yapıldığı zaman forum olmanın hiçbir anlamı kalmıyor. Forumu kişisel olarak kullanmış oluyorsunuz. Sizinle benzer sorunu yaşayan başka üyeler özel mesajlaşmadan dolayı cevaba erişememiş oluyorlar. Bu sebeple özelden soru-cevap kısmına ben sıcak bakmıyorum.

Size verdiğim cevaba "kabaca" diyerek açıklık getirmişsiniz. Benim verdiğim cevapta ne gibi bir kabalık var merak ettim. Tam aksine vaktim olmadığını belirterek sizi sorunuzu forum üzerinden takip etmek üzere yönlendirmeye çalıştım.

Ben size kabaca cevap vermişim ama, sanırım siz nezaketinizden ötürü teşekkür ederek cevap verdiniz..! Sizce de bir ikilem yok mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...