Eski başlıklardaki yeni soruların farkedilmesi

Excel Vers. ve Dili
Excell 2003
eski balıklara sonradan eklenen sorular gözden kaçıyor bence. Site ana sayfasında yada bölümlerin içindeki başlıkların yanında son mesajın bir kısmının gözükmesi belki sorunu çözebilir diye düşünüyorum

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
altan147' Alıntı:
eski balıklara sonradan eklenen sorular gözden kaçıyor bence. Site ana sayfasında yada bölümlerin içindeki başlıkların yanında son mesajın bir kısmının gözükmesi belki sorunu çözebilir diye düşünüyorum

Siz bu gözden kaçma olayını test ediyorsunuz sanırım çok eski başlıkların altına soru sorarak. Oysa biz bunun tersini istiyoruz üyelerimizden. Bir önceki soruda cevaplardan biri kafanıza takıldı yada anlamadı iseniz o sorunun altına sormanız normal ama sırf o konuya benzer diye sorunuzu eski bir başlığın altına sormanızı istemiyoruz. Siz belki sorunuzu anlatım için kelime tasarrufu yapıyorsunuz ama ben sorunuzu anlamak için önceki 8-10 mesajı okumak zorunda kalıyorum. Çok gerekiyorsa o başlığa link verirsiniz kendi mesajınızda olur biter. Forum programını değiştirmedikce bu programa yapılan her modifikasyon sayfaların açılış sürelerini, band genişliğini vb. olumsuz etkiliyor.