Etf hakkında

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2013 TÜRKÇE
ARKADAŞIM UĞRAŞMANA GEREK YOK.BEN BU ETF ÇETELEME İŞİNİ 3 YILDIR YAPMIYORUM.KENDİ HAZIRLADIĞIM PROGRAM SAYESİNDE BU İŞTEN KURTULDUM.15 MAHALLE VE 15 KÖYE GÖRE DÜZENLEDİM VE BUNU EXCELDE BAŞARDIM.SADECE BU DEĞİL AYLIK ÇALIŞMALAR,GRAFİKLER,TABLOLAR,BİRİFİNG DOSYALARI VE SENİN İSTEDİĞİN ETF Yİ(GRAFİKLER İÇİNDE MEVCUT) BU LİNKTEN İNDİREBİLİRSİN.AMA OFFICE 2007 KURMALISIN

http://headspring.forumup.com SİTESİNİ SAĞLIK OCAĞI PERSONELLERİNİN İHTİYACINA KARŞILIK VERMEK İÇİN HAZIRLADIM.BURDA EĞİTİM DÖKÜMANLARINIDA BULABİLİRSİN.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın headspring,

Katkınız için teşekkür ediyoruz.

Ancak forum kurallarını okuyun ve mesajınızı büyük harfle yazmayın.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Tr
Sayın headspring

Paylaşım için teşekkürler. Gerçi Office 2007 olmadığından açamadım ama arşivime koydum.Bu çalışma sadece ETF üzerine değil. Bence bunu Sağlık Ocağı Formları adı altında bir sayfaya eklerseniz 1. basamakda çalışan arkadaşlarımız yararlanabilirler.

Saygılarımla.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
etf programının bitmiş son hali yokmu ekleyebilirmisiniz?

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
arkadaşlar merhaba... üyeliğim yeni bugün yaptım.. aranızda yeniyim.. sizlerden bir ricam olacak sağlık ocakları için etf çeteleme programı yada excel formatında hazır bir şablonu olan arkadaşlardan yardım istiyorum... çeteleme işlemleri sağlık ocağımızın bölgesi büyük olduğundan uzun sürüyor.. bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim... şimdiden ellerinize sağlık..

Excel Vers. ve Dili
türkçe
etf

ekteki etf programı işinizi görür sanırım. Son halini ekliyorum. Bilgilerinizi girerseniz kendisi yaş grublarını hesaplar
Şifre : 456

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Arşivimde bir tane varmış.

Ama bu başlıkta tartışılan mı? Bilmiyorum.

Ekli dosyalar

• 154.9 KB Görüntüleme: 33
Excel Vers. ve Dili
türkçe
çok teşekkür edrim kardeş başka elinde olan varsa bekliyorum

kendim hazırladığım bir program.umarım işine yarar.üzerinde çalışmaya daha devam ediyorum.yeni formların eklenmesi için zaman ayıramadım henüz.

ilginize teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
bilmiyorum
linklerin hiç biri açılmıyor yardımcı olursanıx sevinirim

Excel Vers. ve Dili
ev: Ofis 2007- Win Xp
iş: Ofis 2010- Win Vista
kendim hazırladığım bir program.umarım işine yarar.üzerinde çalışmaya daha devam ediyorum.yeni formların eklenmesi için zaman ayıramadım henüz.

ilginize teşekkür ederim.
acces öğrenmeye yeni başladım. Buna benzer bir yapı da ben oluşturmaya çalışıyorum. on hallni eklermisiniz=
buraa ilk baanıçta muhtrlık eklemiyor