ev halkı tespit fişi kartı

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
selam arkadaşlar sağlık ocağında görev yapıyorum. sağlık ocağındaki istatiki bilgiler için etf kartı bulunmaktadır bu kart her hane için bir tanedir. Bu karta o hanede oturanların bilgileri ve hane durumu kaydedilir. Hane durumu kullanılan su, kullanılan hela ve kullanılan yakıt. Kişi bilgileri ise tc kimlik, ad soyad, baba adı, anne adı, doğum tarihi. cinsiyet, medeni hali, işi, öğrenim durumu, sosyal güvence yer almaktadır. Bu bölgede oturan bütün haneleere tek tek bu kart doldurulur ve yıl sonunda istatistikler çıkartılır. cinsiyet ayrımı olarak yaş grupları, medeni halleri , öğrenim durumları mahalle mahlle olarak çıkartılıp rapor edilir bu konuyla alakalı bir program talebim olacak. yardımlarınız için şimdiden çok tşk ederim...

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
ek

özür dilerim parça parça yollayabiliyorum ekleri

ozcanya

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel 2003 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-04-2025
stede bu konu da çok çalışm oldu
arama yaparsanız ulaşırsınız.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
yapılan çalışmalar yarım yamalak bırakılmış yada son hali eklenmemiş vaziyette bu nedenledirki sıfırdan başlamak yarım olan şeyi anlamaktan daha pratik olur.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
arkadaşlar excel ve accesste ayrı ayrı başlıklar yazdım bunun nedeni excel yada accesste hangisini daha kolay ve kullanışlı olduğunu öğrenmek istememdir.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
konu arada kaynadı sanırım