Excel ile ilgili örnek isteği

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 - Türkçe
Surpentor' Alıntı:
Yaw zaten üniv.'deki hoca gıcık bir tip öyle her örneği beğenmiyor!Yapınca da sınıfın içinde saçma sapan şeyler yapmayın diyor!Ben kendimce iyi birşey yaptım 15 verdi adam yaa!Onun için bilsem bende yaparım dedim siz bana bir yol gösterin o örneği bende yapayım!Günlük hayata çözümle ilgili birşey olacak kısıtlama yok!... :?
Hocalar hep böyledir! :kafa: :kafa: :kafa:

Ekteki dosyada Excel dersi içeriği ile ilgili örnekler var...

BKI (Beden Kitle İndeksi) ile ilgili sayfayı biraz düzenlersen olabilir...

Excel Vers. ve Dili
fonksiyonlar
slm bu ödev ERCİYES ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR 2 DÖNEM DERSİ ÖDEVİDİR.HOCA GICIK DEĞİL GAYET İYİ BİR HOCADIR.TEK AMACI ÖĞRENCİLERİ GAYET İİYİ YETİŞTİRMEKTİR.EĞER GERÇEKTEN ÖDEVİ HAKKIYLA YAPARSA ARKADAŞIMIZ ÖDEVİ HAZIRLARKEN FORMÜLLERİ ÖĞRENİR DERSİ GEÇER ARKADAŞIM GEÇEN SENE BEN DE 15 ALDIM VİZEDEN VE EXCEL WEB TR İLE ÇALIŞTIM BURDA ARADIĞIM HER ŞEYİ BULDUM AMA EMEK VERMEDEN ÖĞRENİLMİYO BU ZIKIM İŞTE.EĞER BU FÖRMÜLLERİN MANTIĞINI ANLARSAN ZATEN DERSİ KENDİLİĞİNDEN GEÇİYOR BAŞARILAR HOCAYI VE SİSTEMİ MERAK EDENLER iibf.erciyes.edu.tr/gedikli adresini ziyaret etsinler

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
bu başlıkta 10 dk kayboldu. dedikoduya meraklı milletiz. Görüntülenme sayısıda çok fazla ama bir iyilik yapın şu başlığı kökünden kaldırın yaww