excel in son sürümü ?

verdiğin adresi araştırmıştım ve şimdi bir daha araştırdım ama indirecek bişey bulamadım . :kafa: :kafa:

Pardon sen şimdi bana yaklaşık 1 saat içersinde şu ufacık microsoft 'un Tr sitesinin altını üstünü karıştıdım bir işe yaramazmı diyorsun

O zaman pes özürdilerim ben başka adres bilmiyorum :( :oops: :cry:

arkdaşım ben daha öncede bir çok defa dolaştım microsoft un sitesini sadece güncellemeler vardı ve onlarıda yükledim ama yeni versiyonunda renkli bi görünümü var. gende bilgini paylaştığın için teşk.

saygılarımla........ :hey:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn g_erdogan84

Excel programını ayrı olarak hiç bir sitede bulabileceğinizi sanmıyorum. Bu programı diğer office programları ile birlikte Microsaft Office cdsi olarak tedarik etmeniz gerekecektir.

Peki yok dediğiniz sitede bunları görmüşmüydünüz

Microsoft Office Online

Hızlı Başvuru Belgesi: Araştırma hizmetiyle neler yapabileceğinizi görün Yardım

Araştırma bölmesini açma

Aşağıdakilerden birini yapın:

* Araçlar bölmesinde Araştır seçeneğini tıklatın.
* ALT tuşuna basın ve belgede bir sözcüğü tıklatın.
* Bir sözcüğü sağ tıklatın ve Ara veya Çevir'i tıklatın veya Eşanlamlılar üzerine gelip Eşanlamlılar Sözlüğü'nü tıklatın.
* Standart araç çubuğunda Araştırma düğmesini Düğme görüntüsü tıklatın.
* Açık görev bölmesi varsa, görev bölmesinin sağ üst tarafındaki Diğer Görev Bölmeleri'ni tıklatın ve açılan menüde Araştır'ı tıklatın.

Araştırma görev bölmesi, şu Microsoft® Office System programlarının 2003 sürümlerinde bulunur: Word, Excel, Outlook®, PowerPoint®, Publisher, Visio®, OneNote™. Tarayıcınız Microsoft Internet Explorer 5.01 veya daha yeni sürümüyse, Araştırma bölmesi sizinle birlikte gezer ve siz Web sayfalarını görüntüledikçe ekranın sol tarafında görüntülenir.
Nasıl arama yapılır

1. Hakkında bilgi alma istediğiniz şeyi Aranan kutusuna yazın.
2. Arama yapmak istediğiniz yeri seçmek için, açılan kutudaki oku tıklatın. Araştırma başlar.

Sonuçlar Araştırma görev bölmesinde görünür.

İpuçları

* Açılan listeden bir seçim yapar ve Aranan kutusuna sözcük girerseniz, aramayı başlatmak için Aramayı başlat Düğme görüntüsü düğmesini tıklatın.
* Aranan kutusunun altındaki açılan kutudan bir kategoriyi veya bir kategori içinden kaynak seçmeyi unutmayın. Varsayılan olarak, Tüm Başvuru Kitapları kategorisi, bilgisayarınızı her yeni başlatmadan sonra Araştırma görev bölmesini açtığınızda gördüğünüz ilk kategoridir.
* Arama sonuçlarını güncelleştirmek için, Aramayı başlat Düğme görüntüsü düğmesini yeniden tıklatın.
* Outlook 2003'te, Araştırma bölmesi açıldıktan sonra, iletide herhangi bir yeri tıklatabilirsiniz ve tıklattığınız sözcük bölmede otomatik olarak aranır. Aynı şeyi Word 2003'te Okuma Düzeni görünümünde de yapabilirsiniz.
* Bilgilerin çoğu ücretsizdir. Ancak normalde ücretli çalışan Web sağlayıcıları, Araştırma bölmesinden bağlanıldığında da ücretli olacaktır. Ücretli olan her şeyin bağlantısının yanında ücretli simgesi Simge görüntüsü yer alır. Yalnızca bağlantıyı tıklatmanız, ücret gerektirmeyecektir.
* Aradığınızı bulamazsanız, yardım için bölmenin en altındaki Bulamadınız mı? başlığına bakın.

Þirketlerle ilgili finans bilgilerini bulma

Bir şirketle ilgili olarak, çalışan sayısı, gelir, çalışan başına gelir vb. bilgileri aramak için:

1. Aranan kutusuna şirketin adını yazın.
2. Açılan kutudaki oku tıklatın ve Gale Company Profiles'ı tıklatın.

Stok, endeks veya fon fiyatı aramak için:

1. Aranan kutusuna şirketin borsa simgesini yazın.
2. Açılan kutudaki oku tıklatın ve MSN Money Stock Quotes'u tıklatın.

Belgenize fiyat eklemek için:

* Fiyat Ekle düğmesini tıklatın.

Word 2003 veya Excel 2003'te, bir eklenti yükleyerek başka finans bilgileri de ekleyebilirsiniz:

1. Fiyat Ekle düğmesindeki oku tıklatın.
2. Yeni Eylemleri Denetle'yi tıklatın.

Office 2003 Stock Actions Add-in'i (Stok Eylemleri Eklentisi) yüklemek üzere Microsoft Web sitesine yönlendirilirsiniz. Eklentiyi yüklemek için, sayfadaki yönergeleri izleyin.

Bu eklenti Excel'de Fiyat Ekle düğmesinin açılan menüsüne Yenilenebilir Stok Verileri Ekle komutunu yükler. Word'te Fiyat Ekle menüsüne Kısa Stok Tablosu Ekle ve Tam Stok Tablosu Ekle komutlarını yükler.

Not Office 2003'ün tüm sürümleri bu programlarda Yeni Eylemleri Denetle bağlantısını içermez.

Bu yeni komutları görmek için, yükleme yerine bağlanırken kullandığınız programdan (Word veya Excel) çıkın, kullanıyorsanız Outlook'u da kapatın ve Word veya Excel'i yeniden başlatın. Komutlar, bu adımları uygulamasınız da, bilgisayarınızı bir sonraki başlatmanızda görünürler.

Not Office 2003'ün tüm sürümleri Tüm İş ve Finans Siteleri kategorisini içermez.
Araştırma bölmesine intranetinizi ekleme

İş yerinizde bir intranet sitesi kullanıyorsanız ve Microsoft Office SharePoint™ Portal Server 2003'ünüz varsa, Araştırma bölmesine SharePoint Portal Server tabanlı siteler ekleyerek, intranet araştırmaları için bölmeyi kullanabilirsiniz:

1. Araştırma görev bölmesinin en altındaki Araştırma seçenekleri bağlantısını tıklatın.
2. Araştırma Seçenekleri iletişim kutusunda Hizmet Ekle'yi tıklatın.
3. Adres kutusuna, http://kök dizininiz/_vti_bin/search.asmx yazın.
4. Ekle'yi tıklatın, uygun onay kutusunu seçin ve Yükle'yi tıklatın; araştırma yapabileceğiniz yerler listesine yeni bir kategori eklenir: Tüm Intranet Site ve Portalları.

Araştırma iletişim kutusundaki diğer seçenekler

Araştırma görev bölmesinin en altındaki Araştırma Seçenekleri bağlantısını tıklatın.

* Belirli bir öğenin araştırılmasını istemiyorsanız, Hizmetler listesinde öğeyle ilgili onay kutusunu temizleyin.
* Bir servis sağlayıcısını ve tüm araştırma hizmetlerini kaldırmak için Güncelleştir/Kaldır düğmesini tıklatın.
* Servis sağlayıcılarından rahatsız edici olabilecek içerikleri engellemelerini isteyen filtreleri etkinleştirmek için Ebeveyn Denetimi düğmesini tıklatın.

Araştırma görev bölmesinde yeni şeyleri arama

* Zamanla başka hizmetler de kullanıma açılabilir ve bölmenin en üstünde Eklenmeye hazır yeni hizmetler var bağlantısı göründüğünde bunları öğrenebilirsiniz. Bağlantıyı tıklatın ve hizmetleri eklemek için yönergeleri izleyin.
* Ayrıca bölmenin altında Hizmetlerinizin güncelleştirmelerini alma'ya da bakın. Bu bağlantı, bir hizmet sağlayıcının sunacağı güncelleştirmeler olduğu zaman görüntülenir.
* Hani yeni hizmetlerin kullanılabilir durumda olabileceğini görmek için, bölmenin en altındaki Office Satış Alanından hizmet al bağlantısını tıklatın.

evet gördüm ama bunların ücretli olduğunu sende biliyosun değilmi küçük eklentiler veriyor sadece onlarada her yerden ulaşabilirsin bilgilerini paylaştığın içi çok teşk. kardeş

T

TRABLUS

Misafir
evet gördüm ama bunların ücretli olduğunu sende biliyosun değilmi
Zaten bunların ücretsiz olanını da böyle ulu orta bulabileceğini tahmin etmiyorum. Þayet bulabilirsen bile bu adres te olmıyacağına eminim.