excel NEDİR?

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
arkadaşlar öncelikle merhaba bilgisayar hakkında fazla bilgim yok bu yüzden world,excel v.b programların ne ıse yaradıgını neden kullanıldıgını bılmıyorum.excel hesaplamayla ılgılı sanırım ama neyı,nasıl hesaplıyor bunun ıcın sızden yardım ıstıyorum şu excel ı ogrenmem şart :)şimdiden teşekkür ederim sizlere.
(resimli anlatım tarzında bi link varsada izleme imkanım olursa guzel olur)

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Forum'u takip ediniz.:cool:

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
arkadaşlar ilginiz için tskler ama hiç bir fayda olmadı çünkü verdiğiniz linklerde sıfır bılgısı olan bırı ıcın cok ağır gelıyor ya bana kısa bı ornek versenız ne bılım mesala sunla sunu suraya yazarsan su sonucu suraya tıklayarak elde edebılırsın gıbısınden

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
arkadaşlar ilginiz için tskler ama hiç bir fayda olmadı çünkü verdiğiniz linklerde sıfır bılgısı olan bırı ıcın cok ağır gelıyor ya bana kısa bı ornek versenız ne bılım mesala sunla sunu suraya yazarsan su sonucu suraya tıklayarak elde edebılırsın gıbısınden
Forumumuzdaki bilgilerden faydalanmak için belli bir bilgi birikimine sahip olmak gerekir. Eğer sıfırdan başlayacaksanız Microsoft'un sitelerinden araştırabilirsiniz. Ama benim önerim bir kursa gitmenizdir.

Excel Vers. ve Dili
2003-2013
arkadaşlar öncelikle merhaba bilgisayar hakkında fazla bilgim yok bu yüzden world,excel v.b programların ne ıse yaradıgını neden kullanıldıgını bılmıyorum.excel hesaplamayla ılgılı sanırım ama neyı,nasıl hesaplıyor bunun ıcın sızden yardım ıstıyorum şu excel ı ogrenmem şart :)şimdiden teşekkür ederim sizlere.
(resimli anlatım tarzında bi link varsada izleme imkanım olursa guzel olur)
http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=43018

linke tıkla

güzelce okuyup incelersen excel nedir sorusuna yanıt bulursun

Excel Vers. ve Dili
2010
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
28.04.2019
Yakın cevrenızde excel kullanan birinden 15dk. lık bır bılgı edınme temel ıcın faydalı olur. Buradan anlatılmakla olacak gıbı gorunmuyor