excel sayfasından makbuz hazırlamak????

örnek 1 deki gibi bir elektrik su sayaç takip listesi yaptım buradaki verileri örnek 2 deki formata benzer bir düzende makbuza otomatik aktarmak istiyorum arşatırdım benzer bir konuda bulamadım.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

S

Skorpiyon

Misafir
SAyın harun45,

Word'de iken Adres-Mektup Birleştirme yöntemi ile bu istediğiniz yapılabilir. Bir örnek ekliyorum ama sizde çalışır mı garanti edemiyorum.

S

Skorpiyon

Misafir
Sayın harun45,

"Adres Mektup Birleştirme" ile ilgili Resimli bir anlatım hazırladım. Ek'teki dosyayı inceleyiniz. Dilerim yardımcı olur.

Sayın harun45,

"Adres Mektup Birleştirme" ile ilgili Resimli bir anlatım hazırladım. Ek'teki dosyayı inceleyiniz. Dilerim yardımcı olur.

sayın sertkaya teşekkür ederim resimli açıklamanız gayet güzel anlatımlı olmuş dediğiniz gibi oluyor.Fakat kullanışlı değil gibi geldi bana ben muhasebe programlarında olduğu gibi abone noyu girince excel tablosundaki verileri tek tuşla makbuz sayfasına aktarabilecek bir şey düşünüyorum.Bu dediğim accessde komutlar verilerek yapılabilir herhalde ama bilgim yok.

İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
örnek 1 deki gibi bir elektrik su sayaç takip listesi yaptım buradaki verileri örnek 2 deki formata benzer bir düzende makbuza otomatik aktarmak istiyorum arşatırdım benzer bir konuda bulamadım.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Dosyanız ekte.

.

Son düzenleme: