Excel Yanıt Vermiyor: YARDIM

Excel Vers. ve Dili
2013 TÜRKÇE
Merhaba,

Excel bir iki gündür bana sorun çıkardı. Şirket bilgisayarımda Excel'i açtığımda herşey gayet normal görünüyor, hücrelere yazı yazabiliyorum fakat yukarıdaki barda herhangi bir tuşa bastığımda Excel yanıt vermiyor ve donuyor. Bu konu hakkında bana yardımcı olur musunuz ? Onarma işlemi de yapamıyorum, Çevrimiçi onarma yapmak istediğimde internet bağlantım olmadığını söylüyor, oysa ki bağlantım var. Hızlı onarmada da saatlerce bekletiyor ve 1. adımı geçemiyor.

S.Yiğit

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
Merhaba,

Windows’un saçma hatalarından kaynaklanıyor olabilir. Bana verilen şirket bilgisayarı biraz eski, aynı sizin gibi sorunlar yaşadım.. SSD taktılar ve bilgisayar canavar gibi oldu.. Bir araştırın.

netzone

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
🅾🅵🅵🅸🅲🅴
⎝2019 32 Bit 𝙏𝙍⎠
🆆🅸🅽🅳🅾🆆🆂
⎝10 64 Bit 𝙏𝙍⎠
Merhaba,
Söz konusu durum birçok nedenden kaynaklanabilir. Eğer onarma işlemini başlatamıyorsanız güvenli modda başlatıp aynı hataları alıp almadığınızı kontrol edin. aynı sorunlarla karşılaşırsanız Şirketinizin bilgi işlem sorumlusuna durumu aktarınız ve Office programının yeniden kurulumunu talep ediniz. Söz konusu böyle bir çalışanınız yok ise Office programınıza ilişkin yedeklemelerinizi yapıp Lisanslı kurulumunuzu gerçekleştiriniz.

*Excel'i güvenli modda başlatmak için Başlat > Çalıştır > excel /safe yolunu izleyebilirsiniz

İyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
2013 TÜRKÇE
Merhaba,
Söz konusu durum birçok nedenden kaynaklanabilir. Eğer onarma işlemini başlatamıyorsanız güvenli modda başlatıp aynı hataları alıp almadığınızı kontrol edin. aynı sorunlarla karşılaşırsanız Şirketinizin bilgi işlem sorumlusuna durumu aktarınız ve Office programının yeniden kurulumunu talep ediniz. Söz konusu böyle bir çalışanınız yok ise Office programınıza ilişkin yedeklemelerinizi yapıp Lisanslı kurulumunuzu gerçekleştiriniz.

*Excel'i güvenli modda başlatmak için Başlat > Çalıştır > excel /safe yolunu izleyebilirsiniz

İyi çalışmalar.
Merhaba, güvenli modda da aynı problem vardı. Kaldırıp tekrar kurulum gerçekleştirince düzeldi fakat bir iki hafta sonra tekrar aynı problem baş gösterdi. Bozuk olan bir word ya da excel dosyasını açtığım için oluyor olabilir mi ?