excelde visual basic uygulaması ile yaptığım forma kod yazma

gezgin-49

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Türkçe 2003
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
22-09-2028
göndermiş olduğum dosyayı inceleyip bana yardımcı olursanız memnun olurum, şimdiden teşekkürlerimi iletirim, acemi çaylakdan üstadlarıma.....

gezgin-49

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Türkçe 2003
22-09-2028
iyi güzel ama ben çok acemiyim okusam da pek anlamam ancak gönderdiğim dosyaya yazacağınız kodlara bakarak yeni uygulamalar yapıp daha iyi kavrayabileceğimi düşünüyorum, saygılar.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Eğer makrolarda yeni iseniz birden bu tür çalışmalara girmenizi önermem. Öğreneceğim derken bocalarsınız. Yürümeyi öğrenmeden koşmak istemeye benzer.Excel Dersanesinde Makro kaydetme-Döngüler-Form oluşturma ile ilgili dersleri okuyarak başlayın.

gezgin-49

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Türkçe 2003
22-09-2028
üstadım az çok makrolarla ilgili kitap okudum ama tam kavrayabilmem için birinin yani bir üstadın bana bir defa olsun bir örnek göstermesi ve benim de bu örnek üzerinde uğraşarak konuyu tam kavramam lazım o nedenle bu şekilde yardım istedim, bu hususta yardımlarınızı esirgemezseniz memnun olurum, zaten istediğim kodlar çok fazla uzun olmazsa gerek ben sizin yaptığınız kodları görünce okuduklarım aklıma gelecek ve konuyu daha iyi kavramış olacağım, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar... acemi çaylaktan üstadıma...::yardim: