Excelweb.tr hk.

kemal turan

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 32 bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
06-10-2032
Excelweb.tr bir forum sitesi olmaktan öte özveri, yardımlaşma ve karşılıksız dostluğun nasıl olduğunun yaşandığı bir aile ortamı haline gelmiştir.
Bu aile ortamının oluşmasına katkıda bulunan üstadlarımızın tamamına ne kadar teşekkür etsek azdır.
Ben nacizane bu ailenin geleneksel olarak yılda bir defa katılımcılarında katkıda bulunduğu bir etkinlikle Çorlu da 1 gün bile olsa bir araya gelmesinin güzel olacağını
düşünmekteyim.
Excelweb.tr ailesine selam ve dua ile.
Selametle kalınız.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Merhaba Kemal Bey,

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Forum katılımcılarının çoğu ayrı şehirlerde olduğu için böyle bir organizasyonda katılım çok fazla olmayabilir. Ama yine de güzel bir düşünce..

Excel Vers. ve Dili
2019 english
Merhabalar

Sizlerin yardımıyla oluşturduğum exceli bende linkedinden yayıınladım 1 gün de 27500 görüntüleme ve 400 e yakın beğeni aldı. Herkes faydalansın istedim bilgi paylaştıkça çoğalır. Herkese tekrar teşekkür ederim.

numan şamil

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2013 Türkçe
Excelweb.tr bir forum sitesi olmaktan öte özveri, yardımlaşma ve karşılıksız dostluğun nasıl olduğunun yaşandığı bir aile ortamı haline gelmiştir.
Bu aile ortamının oluşmasına katkıda bulunan üstadlarımızın tamamına ne kadar teşekkür etsek azdır.
Ben nacizane bu ailenin geleneksel olarak yılda bir defa katılımcılarında katkıda bulunduğu bir etkinlikle Çorlu da 1 gün bile olsa bir araya gelmesinin güzel olacağını
düşünmekteyim.
Excelweb.tr ailesine selam ve dua ile.
Selametle kalınız.
Merhaba
Bir araya gelemezsek bile gönüllerimiz bir olsun
Herkese sevgi ve saygılarımla